Bahçacı Hemşireler Haftası’nı kutladı

Okuduunuz haber
12 ZEYTNYAĞ FRMAS KALTE UYGUNLUK BELGES ALD

Gökyüzü uçurtmalarla renklendi

Anasayfa   /    Mersin    /    12 zeytinyağı firması kalite uygunluk belgesi aldı

12 zeytinyağı firması kalite uygunluk belgesi aldı

Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK), 12 zeytinyağı firmasına 2018 yılı Kalite Uygunluk Belgesi’ni Olivtech Fuarı’nda törenle dağıttı. Törende Tarsus Boltaç Zeytinyağ firması, Coğrafi İşaretli Tarsus Sarıulak Zeytin çesidinden ürettiği Zeytinyağı ile  2.’ lik Ödülü aldı.

MERSN      13 Mayis 2018 - 17:01     217     0

12 zeytinyağı firması kalite uygunluk belgesi aldı

Bu yıl İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından Gurme İzmir adı altında düzenlenen Olivtech 8. Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı, fuarizmir’de ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 220 katılımcısıyla birlikte zeytin, zeytinyağı, süt, süt ürünleri ve şarabı bir araya getiren Olivtech Fuarı’nda Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi, ’UZZK Kalite Kontrol Programı’ çerçevesinde zeytinyağı firmalarına 2018 yılı Kalite Uygunluk Belgesi’ni törenle dağıttı. Tarsus Ticaret  Borsası’ndan yapılan açıklamaya göre törende,  Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK),  tarafından aralarında Tarsus’un da bulunduğu 12 zeytinyağı firmasına 2018 yılı Kalite Uygunluk Belgesi verdi., Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyinin Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite yarışmasında Boltaç Zeytinyağı 2.'lik ödülü  aldı.  

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER