Dolmuşlarda klima tartışması

Okuduunuz haber
‘19 MAYS, TÜRK MLLETNN YENDEN DOĞDUĞU GÜNDÜR’

‘19 Mayıs dönüm noktasıdır’

Anasayfa   /    Mersin    /    ‘19 Mayıs, Türk Milletinin yeniden doğduğu gündür’

‘19 Mayıs, Türk Milletinin yeniden doğduğu gündür’

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, 19 Mayıs’ın bir milletin kaderinin değiştiği, yeniden doğduğu gün olduğunu söyledi.

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:17     238     0

‘19 Mayıs, Türk Milletinin yeniden doğduğu gündür’

19 Mayıs’ın gençlere ithaf edilmesinin tesadüf olmadığını vurguladığı mesajında Kızıltan, şu ifadelere yer verdi:

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bir kutlamanın ötesinde düşünülmesi gereken, unutulmaması gereken bir gündür. 19 Mayıs bir milletin kaderinin değiştiği gündür. Umudun, dayanışmanın, birliğinin adıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin tarih sahnesine çıkmasının temellerinin atıldığı, yok edilmek istenen bir milletin küllerinden doğmasının adıdır. 

19 Mayıs, milletine inanan bir liderin ve vatan sevgisi dolu kurucu atalarımızın fedakarlık ve vatan sevgisi ile dolu mücadelelerinin adıdır. Bu büyük günün gençlere ithaf edilen bir Bayrama dönüştürülmesi bir tesadüf değil; aksine Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini en doğru yere emanet etmenin bilincinin bir sonucudur. Gençlerimizin bu sorumluluk ve minnet duygusu ile bu bayrağı daha da yükseklere taşıyacağına olan güvenimiz tamdır.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve tüm Mersinlilerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.” (Bülten)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER