Zabta, renci servis aralarn denetledi

Okuduunuz haber
28 YL SONRA GELNLK GYD

Kulpleri Projesi, i hayatna katlm artracak

Anasayfa   /    Mersin    /    28 yl sonra gelinlik giydi

28 yl sonra gelinlik giydi

Mersinin Silifke ilesinde yaayan Okan Ta adl kadn, dnnde giyemedii gelinlii 28 yl sonra srpriz bir dn yaparak giydi.

MERSN      09 Ekim 2017 - 15:44     414     0

28 yl sonra gelinlik giydi

Mersin’in Silifke ilçesinde yaayan Okan Taç, ei Halil Taç’ya büyük bir sürpriz yaparak 28 yl aradan sonra gelinlik giyerek tekrar düün merasimi yapt. Ei Halil Taç’dan gizli çocuklar ile düün merasimi düzenleyen Okan Taç, önce düün salonunu ve orkestray tuttu. Ei Halil Taç’nn çalt i yerindeki iverenle görüen Okan Taç ei için izin istedi. Daha sonra yakn çevresine telefon açarak düüne davet eden Okan Taç ei Halil Taç’dan habersiz 28 yl önce giyemedii gelinlii alarak kuaföre gitti. Halil Taç tüm olaylardan habersiz bir arkada ile birlikte baka birinin düüne gitmek için düün salonuna geçti. Burada ei Okan Taç’y gelinlikle gören Halil Taç aknln gizleyemedi. 
28 yl önce çok istemesine ramen istedii gelinlii giyemedii için böyle sürpriz bir düün merasimi gerçekletirdiklerini belirten Okan Taç, “28 yl evvel istemediim gelinlii giydiim için içimde bir uhde kalmt. 28 yl sonra istediim gelinlii giyip tekrar düün merasimi yaptk. Çocuklarm çok istemiti. Kzmla beraber eime sürpriz yaptk. Çok güzel kusursuz bir plan yaptk. Düün salonu tuttuk. Orkestra tuttuk. Sevdiklerimizi arayarak onlar düüne davet ettik. Eime büyük bir sürpriz yaptk. Salona geldik. Doyasya elence yaptk” dedi. 
Düünün kendisi için büyük bir sürpriz olduunu belirten Halil Taç ise “Benim için büyük bir sürpriz oldu. Eim ve kzm i yerime gelip patronlarla görümüler. Onlar da beni izne gönderdi. Bir arkadam da bana bir arkadann düünü olacan birlikte gitmemizi söyledi. Bende tamam dedim. Bir baktm kendi düünüme gelmiim. Salonda hayretler içerisinde kaldm. Eim 28 yl önce evlendiimizde giyemedii gelinlii 28 yl sonra düün yaparak giydi” dedi.Taç çifti, Sultan Demirol, Berkan Taç adnda iki çocuu, bir de 3 yanda Zeynep Demirol adnda torunu olduunu belirtti. ha
 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER