Mersinde esnaftan elektrik kesintisi tepkisi

Okuduunuz haber
5 YANDAK OCUA 25 BAK DARBES

retmen ve rencilerden vali Suya ziyaret

Anasayfa   /    Gndem    /    5 yandaki ocua 25 bak darbesi

5 yandaki ocua 25 bak darbesi

- Mersin'in Erdemli ilesine bal Kzkalesi'nde Suriye uyruklu 5 yandaki bir erkek ocuu 25 yerinden baklanarak ldrlm halde bulundu.

GNDEM      19 Eylül 2017 - 16:59     1561     0

5 yandaki ocua 25 bak darbesi

Mersin'in Erdemli ilçesine bal Kzkalesi'nde 5 yandaki kayp çocuk, 25 bçak darbesiyle öldürülmü halde bulundu. Suriye’deki iç savatan kaçarak 3 yl önce Kzkalesi’ne gelen Suriyeli ailenin en küçük çocuu 5 yandaki Muhammed D., dün akam saatlerinde evine dönmedi.Anne Ranya D. ve dier yaknlar çocuun bulunmas için çevrede arama yapt. Aramadan sonuç alamayan aile Kzkalesi Polis Merkezi’ne kayp bavurusu yapt.Sabah erken saatlerde Kzkalesi sahil kesiminde bir i yerinin çalan, duakabini temizlemek istedii srada, küçük çocuun cesediyle karlat.Bu srada sahil kesiminde arama çalmalarn sürdüren aile fertleri de ac haberle ykld. oke olan ve çocuun babaannesi olduu belirtilen Emine D., torununun cesedini kucana alarak sahil kesiminde yaklak 200 metre uzaklktaki nöbetçi polis noktas önüne brakt. Sinir krizleri geçirerek gözyana boulan aile fertlerini polis ekipleri güçlükle sakinletirmeye çalt.
Konumak istemediklerini belirten aile fertleri, sadece dümanlarnn olmadn belirttiler. 
Olay yeri inceleme ekipleri duakabin ve çevresinde delil aramas yapt. Savclk incelemesinde çocuun defalarca bçakland belirlendi. Erdemli Devlet Hastanesi'nde yaplan ilk otopsinin ardndan çocuun cenazesi Adana Adli Tp Kurumuna gönderildi. Polis ise cinayetle ilgili tahkikat çok yönlü sürdürüyor.ha
 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER