Etüt Merkezi, ilk mezunlarını verdi 

Okuduunuz haber
AÇLKTAN ÖLMEK ÜZERE KEN KURTARLD 

Başkan Tuna, Engellilerin Yüzünü Güldürdü

Anasayfa   /    Mersin    /    Açlıktan ölmek üzere iken kurtarıldı 

Açlıktan ölmek üzere iken kurtarıldı 

 Mersin’in Anamur ilçesinde sahibi tarafından terk edildiği düşünülen Av köpeği bir vatandaşın fark etmesiyle kurtarıldı. 

MERSN      16 Mayis 2018 - 17:25     128     0

Açlıktan ölmek üzere iken kurtarıldı 

Vatandaşlar tarafından fark edilen ve açlıktan ölmek üzere olan köpek belediye ekipleri tarafından hayvan barınağına götürüldü. Bozyazı’daki hayvan barınağında belediye ekiplerince yapılan tedavisinde uzun süre aç ve susuz kaldığı belirlenen köpeğe su ve yemek verildi. 10 yaşında olduğu belirlenen ve 5 kiloya kadar düşen av köpeği, bakımları yapılarak yaşama döndürüldü. 
Köpeğin kendilerine geldiğinde durumunun çok kötü olduğunu belirten Veteriner Hekim Hasan Kızmaz, “Köpeğin bu hale düşmesinin sebebi açlık. Kene, bit, pire gibi hayvanlar ciddi zararlar vermiş. Durumu şu an iyi. Yemek yedi ve su içti” dedi. Kızmaz, köpeğin iyileştirildikten sonra isteyen olursa sahiplendirebileceklerini söyledi.iha 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER