Genç İletişimcilerin Mezuniyet Sevinci

Okuduunuz haber
AKDENZ’DE TOPLU AÇLŞ TÖREN

Özdemir: Hukuk uygar yaşamın temelidir

Anasayfa   /    Mersin    /    Akdeniz’de toplu açılış töreni

Akdeniz’de toplu açılış töreni

Başkan Pamuk,Mersin’lileri  belediye imkanlarıyla yaptırılan  çok amaçlı Mahalle ve Taziye Evi, 14 Yeni Park ile 8 yeni spor tesisinin,bu gün yapılacak  toplu açılış törenine davet etti.

MERSN      07 Haziran 2018 - 17:35     204     0

Akdeniz’de toplu açılış töreni

Mersin’in Akdeniz  İlçe Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, belediye imkânlarıyla yaptırılan 11 Mahalle ve Taziye Evi, 14 Yeni Park ile 8 yeni spor tesisinin, toplu açılışı öncesi, törenin yapılacağı Özgürlük Mahallesi Çok Amaçlı Mahalle Evi’nde süren son çalışmaları ve hazırlıkları yerinde denetledi.

Özgürlük Çok Amaçlı Mahalle Evi’ni denetlemesi esnasında belediye yetkililerinden bilgi alan ve bizzat tespit ettiği eksikliklerin tamamlanması yönünde talimat veren Başkan Pamuk,  bugün saat 18:00’de gerçekleşecek toplu açılış töreni ve ardından verilecek iftar programına tüm Mersinlileri davet etti.

Yaptığı basın açıklamasında açılışa Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su ve birçok davetlinin katılacağını kaydeden Başkan Pamuk, “Tüm Mersinlileri, tüm hemşerilerimizi yapacağımız açılış törenine bekliyoruz. Açılışın ardından da hep birlikte iftar programına katılacağız. Bu vesileyle Mersinli hemşerilerimizin Ramazan-ı Şerifi mübarek olsun” dedi.

Başkan Muhittin Pamuk, Özgürlük Mahallesi Çok Amaçlı Mahalle Evi’ne yaptığı ziyaret ve denetlemenin ardından, ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait fidanlıkta bir takım incelemelerde bulundu. Pamuk, daha sonrasında ise parkta başlayan yenileme çalışmalarını yerinde incelemek üzere Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’na geçti.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER