Yumuktepe kazlarnda siyah seramik bulundu

Okuduunuz haber
'AMATR SPOR HAFTAS' BALAD

Kadn retici pazarlar oalyor

Anasayfa   /    Spor    /    'Amatr Spor Haftas' balad

'Amatr Spor Haftas' balad

Genlik ve Spor Bakanl ile Amatr Spor Kulpleri Konfederasyonu tarafndan 9-15 Ekim tarihleri arasnda dzenlenen Amatr Spor Haftas etkinlikleri Mersinde balad.

SPOR      09 Ekim 2017 - 16:22     872     0

'Amatr Spor Haftas' balad

 

Etkinlik kapsamnda Cumhuriyet Meydan’nda düzenlenen törende, Mersin Gençlik hizmetleri ve Spor l Müdürümüz aban Güne ile Mersin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Bakan Mithat Erta tarafndan Atatürk antna çelenk sunuldu. Mersin Gençlik hizmetleri ve Spor l Müdürü aban Güne, törende yapt konumada,Amatör ruhun sporun temel alt yaps olduunu belirterek, “Amatör ruhunu kaybetmeyen her sporcu, mutlaka hedeflerine ulaacaktr” dedi.

Amatör Spor Haftas kapsamnda çeitli etkinliklerle branlarn sporseverlere tantlacan kaydeden Güne, “Halkmz, yaam boyu spor içerisinde tutmak ve gerçekten yetenekli sporcular tespit ederek, onlar gerekli yerlere tevik ederek önlerini açmay hedefliyoruz. Tüm Mersin halkn etkinliklerimize davet ediyoruz” diye konutu.

Cumhuriyet Meydan'nda gerçekletirilen törenin ardndan Cumhuriyet Meydan, Çamlbel Askerlik ubesi, Müftü Köprüsü güzergahnda yaplan Kortej Yürüyüü Tevfik Srr Gür Stadyumu'nda son buldu.

15 Ekim tarihine kadar devam edecek gerçekletirilecek  hafta kapsamnda çeitli spor a müsabakalar yaplacak. , Etkinlik,13 Ekim Cuma günü saat 14.00’da Mersin Üniversitesi Konferans Salonu'nda gerçekletirilecek olan Panel ve 15 Ekim Pazar günü saat 15.00’da Mersin Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nda (ASKF) düzenlenecek olan 'Yln Enleri Ödül Töreni' ile tamamlanacak.haber merkezi

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER