lkyardm Eitim Merkezi Faaliyete Geti

Okuduunuz haber
ARAYLAR SML SERG ALD

renciler Kan ve Kk Hcre Banda Bulundu

Anasayfa   /    Mersin    /    Araylar simli Sergi Ald

Araylar simli Sergi Ald

ME Gzel Sanatlar Fakltesi Sergi Salonunda dzenlenen Sergide, Resim Blm rencilerinin bir sene boyunca atlyede alt 26 zgn eser yer alyor.

MERSN      07 Mart 2018 - 16:23     381     0

Araylar simli Sergi Ald

Mersin üniversitesi(MEÜ)Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü tarafndan ‘Araylar’ isimli sergi açld.6 Mart Sal günü Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonu’nda düzenlenen etkinlie, fakülte öretim elemanlar ve örenciler katld. Sergide, Resim Bölümü örencilerinin bir sene boyunca atölyede çalt 26 özgün eser yer ald. Sergi açlnda konuan Resim Bölümü Atölyesi sorumlusu Yrd. Doç. Hüseyin Sönmez; “Örencilerimizin farkl teknikler kullanarak yeteneklerini gösterdii sergimize katlanlara ve sergide emei geçen herkese teekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. ‘Araylar’ isimli sergi, 9 Mart Cuma gününe kadar devam edecek

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER