Enflasyon rakamları açıklandı

Okuduunuz haber
ASFALT ÇALŞMALAR HZLAND

Belediye’den her mahalleye çocuk parkı

Anasayfa   /    Mersin    /    Asfalt çalışmaları hızlandı

Asfalt çalışmaları hızlandı

Erdemli Belediyesi Arpaçbahşiş Mahallesinde sıcak asfalt çalışmaları yapıyor. Erdemli’nin birçok yerinde eş zamanlı olarak sıcak asfalta hazırlık çalışmalarının yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu hizme talanının çok geniş olduğunu belirterek , “ Vatandaşlarımız sabırlı olsun.İhtiyaç olan her yere hizmeti götüreceğiz “dedi.

MERSN      04 Haziran 2018 - 17:08     195     0

Asfalt çalışmaları hızlandı

Erdemli Belediyesi asfalt hizmetlerine hız verdi. Yaptığı basın açıklamasında Erdemli Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalktıklarını belirten  Başkan Tollu, bütün eksikliklerin tespit edilmiş durumda olduğunu ve çok yakında hepsini çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Bu konuda vatandaşlardan sabırlı olmalarını beklediklerini dile getiren Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “söz verdiğimiz üzere 2018 yılı sonunda Erdemli sınırları içerisinde asfaltlanmamış yol bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın bunda zerre kadar şüphesi olmasın. İhtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götüreceğiz.”

Erdemli’nin gelişmesi ve gözde bir turizm ilçesi olması için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Tollu, “vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını istirham ediyoruz” şu anda Arpaç bahşiş sahil yollarımızı sıcak asfalta hazırlıyoruz. En kısa zamanda bu yollarımızı sıcak asfaltla donatacağız, diyerek sözlerini noktaladı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğünden alınan bilgilere göre yol açma, genişletme ve asfalta hazırlama çalışmalarının birçok mahallede devam ettiği, alt yapı çalışması biten yerlere öncelik vererek asfaltlama çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdürüldüğü öğrenildi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER