Akdeniz Ekonomi Forumu balyor

Okuduunuz haber
ASFALT VE PARKE ALMAS SRYOR

Armutalan Mevkiinde Doa Yry yapld

Anasayfa   /    Mersin    /    Asfalt ve parke almas sryor

Asfalt ve parke almas sryor

Erdemli Belediye Bakan Mkerrem Tollu, Kumkuyu Mahallesinde asfalt ve parke almalarnn srdn ,Kumkuyu Azimli Bahecik mevkiinde bahe yollarnn da asfaltlanacan bildirdi.

MERSN      07 Mart 2018 - 15:39     320     0

Asfalt ve parke almas sryor

Erdemli Belediyesi, yeni yasa ile mahalleye dönüen Kumkuyu Azimli Bahçecik mevkiinde asfaltlama hazrlklarn sürdürürken, bir yandan da sokaklar parke ile donatyor. lçeyi nak nak ilediklerini, ihtiyac olan bölgelere annda hizmet götürmeye devam ettiklerini belirten Erdemli Belediye Bakan Mükerrem Tollu, Kumkuyu Mahallesi’nde baz bölgelerde tespit ettikleri eksikliklere programlar dahilinde müdahale ettiklerini ve yollarn asfalta hazr hale getirilme çalmalarnn sürdüünü bildirdi. Kumkuyu Azimli Bahçecik mevkiinde vatandalarn bahçe yollarnn asfaltlanaca müjdesini veren Tollu, bu kapsamda çalmalarn devam ettiini söyledi. 
Asfalt hizmetinin yan sra söz konusu mahallede kapsaml bir parke çalmas yürüttüklerini, tüm ara yol ve sokaklarda çalmalarn sürdüünü belirten Tollu, verilen hizmetlerde öz sermaye kullanmaya son derece önem verdiklerini ifade ederek, belediye olarak hizmette snr tanmadklarn, tasarruftan da taviz vermediklerini kaydetti. Yakn zamanda çalmalarn tamamlanmasyla Kumkuyu’nun güzel bir görünüme sahip ifade eden Tollu, “htiyar, genç, çoluk, çocuk demeden el ele vererek ve azimle çalarak Allah’n izniyle mahallelerimizi de zirvelere tayacaz. Bize hizmet etmek, sizlere de bu hizmetlere sahip çkmak düer” dedi. 
Belediye olarak parke yol çalmalarna çok büyük önem verdiklerini, 8 ylda 156 bin metre parke hizmetine imza attklarn söyleyen Tollu, "Merkez ve krsalda sürdürülen hizmetler ilçenin ufkunu açyor" diyerek, Erdemli tarihinin en büyük parke yol atann kendi hizmet dönemlerinde yapldn belirtti. 
 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER