Sevgi Evleri’nden şampiyon tenisçiler çıkacak

Okuduunuz haber
ATC İNCE’YE ÇALŞYOR!

Uzmanlar uyarıyor: Sünneti ciddiye alın

Anasayfa   /    Siyaset    /    Atıcı İnce’ye çalışıyor!

Atıcı İnce’ye çalışıyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, 7 yıldır sürdürdüğü milletvekilliği görevinin sonuna yaklaşırken, adaylık başvurusu yapmadığı halde Mersin’i karış karış gezerek vatandaşlardan Partisine ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye oy istiyor.

SYASET      08 Haziran 2018 - 18:04     190     0

Atıcı İnce’ye çalışıyor!

Mersin’de sıkılmadık tek el bırakmayacağız anlayışıyla seçim çalışmalarını  yürüten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı 24 Haziran’da yapılacak   genel seçimlere ynlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Gittiği ilçelerde açık hava toplantıları; esnaf, pazar ve kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşlara ülkenin durumunu anlatan ve seçimler hakkında bilgi veren Atıcı, zaman zaman da radyo ve TV programlarına konuk olarak Mersin’deki tüm yurttaşlara ulaşmaya çalışıyor.Edinilen bilgiye göre Bu hafta Akdeniz İlçesinde Zeytinlibahçe Caddesi esnaflarını ziyaret eden Atıcı, Salı günü Silifke’de Atakent, Ulugöz, Burunucu, Gülümpaşalı, Bolacalı, Çavuşbucağı mahallelerinde seçim çalışmaları yaptı. Çarşamba günü Toroslar İlçesi’nde Mithat Toroğlu ve Tozkoparan mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelen Aytuğ Atıcı, saha çalışmalarında toplumun büyük bir kesiminin 16 yıldır iktidarda olan AKP’den büyük rahatsızlık duyduğunu ve farklı arayışlar içinde olduğunu gördüğünü belirtti.Silifke Atakent’teki açık hava toplantılarında halkla seslenen Aytuğ Atıcı şunları söyledi:

‘Ak parti Gitmemek İçin Elinden Gelen Her Şeyi Yapacak’

“AKP gitmemek için elinden gelen her şeyi yapacak olan bir parti. Gerektiğinde ‘belediyelere işçi alacağım’ diyerek adeta rüşvet dağıttığı algısı yaratan; gerektiğinde ‘eğer oy vermezseniz hepinizi işten çıkartırım’ diyerek tehdit algısı yaratan; gerektiğinde yüce dinimizi ve milli duygularımızı, bazı ırksal ve mezhepsel değerlerimizi kullanmaktan çekinmeyen; çaresiz kaldığında ise mühürsüz oyları geçerli saydırarak devletimize de suç işletmekten geri durmayanlara halkımız gereken dersi sandıkta verecektir. Bunun için hepimizin çok çalışması gerekiyor.Sizlerin bizim gibi ilçe ilçe gezmenize gerek yok. Sadece akrabalarınızla ve komşularınızla görüşerek, şu soruları soracaksınız; Allah aşkına 16 yıldır bizi yöneten AKP’den memnun musunuz? Ekonomi, eğitim, demokrasi, adalet, dış politika iyiye gidiyor mu?”

‘Erdoğan Gerçek Milliyetçilerden Oy Alamaz’

“Ne çare ki MHP’nin genel başkanı AKP’yle birleşti, MHP içinde yeni bir akım başladı. “Biz babadan atadan MHP’liyiz başka partiyi görmeyiz diyen” MHP’liler partilerinin ülkücü bir Cumhurbaşkanı adayı olmadığının farkındalar. Mersin’in hangi ilçesine gitsek milliyetçiliği ayakları altına alan Tayyip Erdoğan’a oy vermeyeceklerini ifade ediyorlar.”

‘Her Yerde Çok Büyük Bir Coşku Var’

“Muharrem İnce’nin aday gösterilmesiyle inanın umudum ikiye katlandı. Mitinglerini izliyorum, zaman zaman mitinglerine gidiyorum destek oluyorum. Sağlık konularını konuşuyoruz. Elimden geldiği kadar destek olmaya çalışıyorum. Mersin’de coşku olması normaldir. Burada 4 tane vekil çıkıyor. İnşallah bu dönem 6’yı çıkaracağız. Ancak Nevşehir’de, Aksaray’da bir tane milletvekilimizin dahi olmadığı yerlerde coşku ve ilgi o kadar büyük ki ‘bu iş artık tamam’ diyoruz.”

‘Çocuklarıma Bırakacağım En Büyük Miras’

“7 yıl boyunca desteklerinizi hissettim. Hata yapmış olabilirim insanım. Ama hiçbir zaman başınızı öne eğdirmedim. Hiçbir zaman bu milletvekili bize yakışmayan bir iş yaptı dedirtmedim. Bunları sizinle beraber yaptım sizinle birlikte milletvekilliğinin keyfini yaşadım, onurunu yaşadım. Bu yetmezmiş gibi ikinci dönemde beni ön seçimden çıkardınız. Size çok minnettarım bana bu duyguyu da yaşattınız. Çocuklarıma bırakacağım en büyük mirası verdiniz. Hakkınızı helal edin.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER