Başkan Can: Tarsus Üniversitesi  hayırlı olsun

Okuduunuz haber
BAŞKAN CAN, ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLAD

Hentbolcu Kızlar Başkan Pamuk’u ziyaret etti

Anasayfa   /    Mersin    /    Başkan Can, Anneler Günü’nü Kutladı

Başkan Can, Anneler Günü’nü Kutladı

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, her yıl Mayıs ayının 2’nci Pazar gününe denk gelen Anneler Günü’n yaptığı açıklamada , anneliğin sürekli sevgiye ve özveriye dayanan, dünyadaki hiçbir değerle ölçülemeyecek ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak çok yüce bir duygu olduğunu söyledi.

MERSN      10 Mayis 2018 - 17:18     226     0

Başkan Can, Anneler Günü’nü Kutladı

Başkan Can, “Annelerimiz yaşamımızın en kutsal parçalarından biridir. Bizleri karşılıksız sevgileriyle, özverili bir şekilde her derdimize katlanarak, iyi günümüzde kötü günümüzde hep yanımızda olarak büyütmeye çalışırlar. Büyüdükten sonra da bizleri koruma içgüdüleri durmaksızın devam eder. Böylece annelerimiz hayatımızın en orta yerinde, en çok saygıyı hak eder pozisyonda dururlar. Her dönem toplumları ayakta tutan değerlerden biri de annelerin yetiştirdiği evlatlardır. Onların haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Onlara ne yapsak azdır. Sevgili annemi ahirete uğurlamış bir evlat olarak, özlemle anıyorum. Hakk’ın rahmetine yürümüş bütün annelerin de ruhları şad mekanları cennet olsun. Bu vesile ile vatan yolunda, Allah yolunda, bayrak yolunda en kıymetli evlatlarını veren başta şehit anneleri olmak üzere, 3 çocuğumun annesi sevgili eşimin ve tüm eli öpülesi annelerin bu güzel günlerini kutluyor, sağlıklı, mutlu ve güzel bir hayat diliyorum” dedi.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER