Dolmuş ücretleri zamlandı

Okuduunuz haber
BAŞKAN PAMUK’TAN MGC ‘ YE ZYARET

Yenişehir’de Bir 200 Kişiye İftar

Anasayfa   /    Mersin    /    Başkan Pamuk’tan MGC ‘ ye Ziyaret

Başkan Pamuk’tan MGC ‘ ye Ziyaret

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin (MGC)  5 Mayıs tarihinde yapılan olağan kongre sonucunda seçilen yeni yönetimini ziyaret etti.

MERSN      17 Mayis 2018 - 16:50     204     0

Başkan Pamuk’tan MGC ‘ ye Ziyaret

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin (MGC)  5 Mayıs tarihinde yapılan olağan kongre sonucunda  başkanlığa seçilen   Turgay Demirtaş  ve yeni yönetimine ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.Yönetim Kurulunu tebrik eden Pamuk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Akdeniz Belediyesinde görevlendirildiği andan itibaren var güçle çalıştıklarını  belirterek,”Çalışıyoruz ve vatandaşlarımızla yakın bir ilişki kurduk ‘Mersin Basını ile yakın bir diyalog içindeyiz.Mersin basınının güçlü bir nitelik taşıdığını ve taşıdığı güç ve misyonun bilincinde olduğunu takdirle görüyorum.Çalışmalarımızın kamuoyuna aktarılması noktasında, Mersin Basınının desteğini gördük. Mersin Basınına bu destek için teşekkür ediyorum ‘ şeklinde konuştu. Gazeteciler Cemiyet Başkanı Turgay Demirtaş’ta yaptığı konuşmada; ‘Mersin Gazeteciler Cemiyetini daha kurumsal bir yapıya kavuşturacağız.Yeni yönetim olarak bazı düşüncelerimiz, projelerimiz var.Bunları da zaman içinde hayata geçireceğiz. Ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ederiz. ‘ diye konuştu.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER