AK adaylar Arı gibi

Okuduunuz haber
BAYRAMA ‘SUYLA’ HAZRLANN

Erdemli’de Asfalt Çalışmaları  Sürüyor

Anasayfa   /    YAAM    /    Bayrama ‘suyla’ hazırlanın

Bayrama ‘suyla’ hazırlanın

Dermatoloji Uzmanı Dr. Neslihan Dönmez, bayrama cildini tazelemiş olarak girmek isteyenlere, su basıncı ve vakumlama tekniğiyle yapılan cilt bakımını önerdi

YAAM      11 Haziran 2018 - 18:00     204     0

Bayrama ‘suyla’ hazırlanın

Yaklaşan bayram öncesi ciltlerini tazelemek isteyen kadınlar yöntem arayışı içine girerken, Dermatoloji Uzmanı Dr. Neslihan Dönmez, su basıncı ve vakumlama tekniğiyle yapılan cilt bakımını tavsiye etti. Medical Park Tarsus Hastanesi’nden Uzm. Dr. Dönmez yaptığı basın açıklamasında  bu teknikle temiz ve aydınlık bir cilde kavuşmanın mümkün olduğunu belirterek, “Su basıncı ve vakumlama tekniği el değmeden uygulanır. Herkese yapılabilir ve yan etkisi olmaz” dedi.

20 Dakikada Uygulanıyor

Su basıncı ve vakumlama tekniğinde 3 solüsyon kullanıldığını kaydeden Uzm. Dr. Neslihan Dönmez, “Solüsyonun biri, ölü cildi aynı anda yumuşatır ve soyar. Ayrıca laktikasit aşılar. İkinci solüsyon ciltteki siyah noktaları derinlemesine temizler. Diğer solüsyon ise cildi nemlendirir ve besler” dedi. Uzm. Dr. Dönmez, bu tekniğin 20 dakikada uygulandığını, işlem sonrası kişinin hemen günlük yaşamına dönebildiğini söyledi.

Leke Tedavisinde De Kullanılıyor

Medical Park Tarsus Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Neslihan Dönmez, su basıncı ve vakumlama tekniğinin kullanıldığı alanları şöyle sıraladı: “Cilt yenileme,Antiaging,Aknetedavisi,Sivilceyaraları,Renkdüzensizlikleri,Kan dolaşımının hızlandırılması,Siyah nokta temizliği,Güneş lekesi tedavisi,Yara izi tedavisi,Kırışıklık tedavisi ve Ürün yedirme”

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER