Akdenizli U17’ler grubu lider tamamladı

Okuduunuz haber
BESYO' DA MEZUNYET SEVNC  

Yıldızgörer Büyüme rakamlarını değerlendirdi

Anasayfa   /    Spor    /    BESYO' da mezuniyet sevinci  

BESYO' da mezuniyet sevinci  

Mersin Üniversitesi  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda  mezuniyet  sevinci yaşandı .Okul birincisi Seda İnan temsili diploma ve plaketini Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yunus Yıldırım’ın elinden aldı.Hocalarından temsili diplomalarını aldıktan sonra Öğr. Gör. Nejat Çevirmeci eşliğinde Öğretmen Andını okuyan mezunlar, keplerini havaya atarak mezuniyeti kutladılar.

SPOR      12 Haziran 2018 - 16:21     498     0

BESYO' da mezuniyet sevinci   

Mersin Üniversitesi(MEÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu(BESYO) 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi mezunlarını  törenle uğurladı .Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen  törene Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yunus Yıldırım, akademik ve idari personel ile mezunlar ve aileleri katıldı.Mersin Üniversitesi Basın merkezinden yapılan açıklama göre törende konuşan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Yunus Yıldırım: “Mezuniyet, geleceğe hazırlanmakla geçen bir dönemin sonu ve kazanımlarınızı kullanarak üretken olacağınız yeni bir yaşamın başlangıcıdır. Bugünden başlayarak yeni yaşamınızda yeni sorumluluklar üstlenecek, ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında, daha aydınlık bir geleceğe taşınması sürecinde Türk Milli Eğitim sisteminde belirleyici bir rol oynayacaksınız.” dedi. Doç. Dr. Yıldırım sözlerine şöyle devam etti: “Bu süreçte sizlerden beklentimiz, yaşamınızın her döneminde bilimin ve aklın ışığında; evrensel değerlere sahip, eleştirel düşünme sistemini benimsemiş, ileri görüşlü, yaratıcı, farklı düşüncelere saygılı, milli ve manevi değerlere bağlı hoşgörülü bireyler olmanızdır."

Yüksekokul birincisi Seda İnan ise, ”Dört senelik maraton bitti. Ancak biz öğretmenler durmadan okumaya, öğrenmeye, kendimizi güncellemeye devam etmeliyiz. Türk aydınlarımızın da dediği gibi, Türkiye’nin okuyan insana ihtiyacı var, okumayana değil. Bunu bildiğim için devamlı okuyorum. Bu yüzden bizim için asıl maraton bundan sonra başlıyor.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tanıtım slaytı izlendi. Slayt gösteriminden sonra Meslek Yüksekokulu birincisi Seda İnan temsili diploma ve plaketini Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yunus Yıldırım’ın elinden aldı.Hocalarından temsili diplomalarını aldıktan sonra Öğr. Gör. Nejat Çevirmeci eşliğinde Öğretmen Andını okuyan mezunlar, keplerini havaya atarak mezuniyeti kutladılar.

 

 

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER