Kuyucuoğlu, İnce’ye çalışıyor

Okuduunuz haber
BEYAZ KULE OKULLAR’NDA MEZUNYET COŞKUSU

‘Maharetli Eller’ projesi tamamlandı

Anasayfa   /    Kltr ve Sanat    /    Beyaz Kule Okulları’nda mezuniyet coşkusu

Beyaz Kule Okulları’nda mezuniyet coşkusu

Beyaz Kule Okulları’nda veliler öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak oldu.

KLTR VE SANAT      10 Haziran 2018 - 15:29     137     0

Beyaz Kule Okulları’nda mezuniyet coşkusu

Mersin’de eğitim öğretim veren Beyaz Kule Okulları, okul bünyesindeki Kemal Sunal Sahnesi’nde düzenlediği mezuniyet töreninde öğrenciler belgelerini aldı. Öğrencilerin mutlu günlerine veliler ve öğretmenleri eşlik etti. Mezuniyet belgelerini öğretmenlerinin ellerinden alan öğrenciler oldukça heyecanlıydı.

Yaşadıkları mutluluğu dile getiren Beyaz Kule Okulları öğrencileri, ‘Yoğun bir yılı daha geride bırakarak mezuniyet sevincini yaşıyoruz. Bütün öğretmenlerimize verdikleri emek ve bilgiler için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz’ dediler.2018-2019 sezonunun mezunlarını vermenin gururunu yaşadıklarını belirten Beyaz Kule Okulları Kurucusu Dilek Benzetsel, ‘Beyaz Kule Okulları olarak 2018-2019 sezonunun mezunlarını vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin her biri bu ailenin bir parçası ve onların başarılarını bu kurumun en değerli hazinesi olarak görüyoruz. Velilerimiz ve öğretmenlerimizin uyum içerisinde hareket etmesi ve uyguladığımız eğitim sistemi ile birçok öğrencimize ciddi başarılar kazandırdık. Mezun olan öğrencilerimiz Beyaz Kule Okulları’nın her zaman çatısı altında olacaktır. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz’ dedi. (Bülten)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER