Trap Müsabakaları  tamamlandı

Okuduğunuz haber
B°LEK GüREş° °L B°R°NC°L°ğ° SEçMELER° GERçEKLEşT°R°LD°

Erdemlili  kadınlar,spor merkezinde form tutuyor

Anasayfa   /    Spor    /    Bilek güreşi il birinciliği seçmeleri gerçekleştirildi

Bilek güreşi il birinciliği seçmeleri gerçekleştirildi

Dereceye giren şampiyonlar 31 Mart 3 Nisan  tarihlerinde Antalya/Kemer de yapılacak olan Bilek Güreşi Gençler Büyükler Türkiye Şampiyonasında Mersin’i temsil edecekler

SPOR      14 Mart 2018 - 15:59     1239     0

Bilek güreşi il birinciliği seçmeleri gerçekleştirildi

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından Bilek Güreşi Gençler Büyükler İl Birinciliği tamamlandı.Türkiye Vücut Geliştirme ve FitnessFederasyonu tarafından Bilek Güreşi Gençler Büyükler İl Birinciliği tamamlandı.Gençlik ve spor il müdürlüğü’nden yapılan açıklama göre,

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu 2018 Faaliyet programında yer alan İl geneli 75 sporcunun katılımı ile Toroslar 500 Kişilik Spor Salonunda yapılan Bilek Güreşi Gençler Büyükler İl Birinciliği sona erdi.

Birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne olan Bilek Güreşi Gençler Büyükler İl Birinciliği müsabakalarını yerinde izleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, Sporculara ve hakemlere başarılar diledi.

Bilek Güreşi Gençler Büyükler İl Birinciliği müsabakalarının tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Fikri Avcı ve Hakemler tarafından verildi.

Bilek Güreşi Gençler Büyükler İl Birinciliği müsabakaları sonunda sağ kol 60 Kg’da Ahmet Batuhan Özmen birinci, Mücahit Küçük ikinci, Yunus Gnder üçüncü, 65 Kg’da Muhammet Sefa Aydın birinci, İsmet Loğoğlu ikinci, Fatih Mehmet Öztürk üçüncü, 70 Kg’da Tevfik Düzgün birinci, Hamit Kaya ikinci, Velat Ari üçüncü, 75 Kg’da Umut Tayyip Kaya birinci, Kerem Göçmen ikinci, Mustafa Gelen üçüncü, 80 Kg’da Bedirhan Ücal, Emin Özdemir ikinci, Nejdet Şimşek üçüncü, 85 Kg’da Sergen Kaynakan birinci, Anıl Yücel ikinci, Refik Belen üçüncü, 90 Kg’da Habip Can Sat birinci, Erkan Adıyaman ikinci ve Barış Seldüz üçüncü olmuştur.

Sol Kol 60 Kg’da Ahmet Batuhan Özmen birinci, Mücahit Kütük ikinci, Yunus Gönder üçüncü, 65 Kg’da Muhammet Sefa Atik birinci, İsmet Loğoğlu ikinci, Fatih Mehmet Öztürk üçüncü, 70 Kg Tevfik Tüzün birinci, Velat Ari ikinci, Salim Teke üçüncü, 75 Kg’da Kerem Göçmen birinci, Umut Tayyip Kara ikinci, Mustafa Gelen üçüncü, 80 Kg’da Emin Özdemir birinci, Bedirhan Ücal ikinci, Nejdet Şimşek üçüncü, 85 Kg’da Sergen Kaynakan birinci, Anıl Yücel ikinci, Refik Belen üçüncü, 90 Kg’da Erkan Adıyaman birinci, Barış Seldüz ikinci ve Habib Can Sat üçüncü olma başarısı göstererek ilimizi 31 Mart 3 Nisan 018 tarihlerinde Antalya/Kemer de yapılacak olan Bilek Güreşi Gençler Büyükler Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir.

 

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ