Türkçe öğretmeni FETÖ'den tutuklandı

Okuduunuz haber
BLRKŞLK TEMEL EĞTM KURSYERLER SERTFKALAND

Mersin’de Çevre sorunları artı

Anasayfa   /    Mersin    /    Bilirkişilik temel eğitim kursiyerleri sertifikalandı

Bilirkişilik temel eğitim kursiyerleri sertifikalandı

Mersin Barosu’nun düzenlemiş olduğu sertifikalı ‘Bilirkişilik Temel Eğitim Programı’nın 12. grup eğitimleri tamamlanarak katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

MERSN      05 Haziran 2018 - 16:32     272     0

Bilirkişilik temel eğitim kursiyerleri sertifikalandı

Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Daire Başkanlığı tarafından ‘Bilirkişilik Temel Eğitimi’ verecek eğitim kurumu olarak yetkilendirilen Mersin Barosu’nun düzenlemiş olduğu sertifikalı ‘Bilirkişilik Temel Eğitim Programı’nın 12. grup eğitimleri tamamlanarak katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle verildi.Mersin Barosu’ndan yapılan açıklama göre Mersin Barosu Gökdelen Hizmet Merkezi’nde gerçekleşen,  bilirkişi olarak görev yapacak olan avukatlara ve diğer meslek guruplarına Yrd. Doç. Dr. Mustafa Şimşek ve Doç. Dr. Burhan Özdemir tarafından; 27 Mayıs 2018, 02 ve 03 Haziran 2018 tarihlerinde verilen temel, teorik ve uygulamalı eğitimlerin tamamlandı.

Bilirkişilik Temel Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlayan 24 katılımcıya sertifikaları Doç. Dr. Burhan Özdemir tarafından takdim edildi.Mersin Barosu Başkan Vekili Gazi Özdemir, “Mesleki eğitime çok önem veriyoruz. Bu nedenle Baromuz bünyesinde, alanında uzman avukatlar ve eğitimciler tarafından eğitim programlarımızı sürdürüyoruz” dedi.Katılımcılar daha sonra, mesleki eğitimlere önem veren Mersin Barosu Başkanlığı’na ve eğitim çalışmasında yer alan eğitimcilere teşekkür ettiler.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER