Kuyucuolu, Kylerde

Okuduunuz haber
BOMBAL EYLEM HAZRLNDAK 4 TERRST YAKALAND

hsaniyede doalgaz almalar ksmen tamamland

Anasayfa   /    Asayi    /    Bombal eylem hazrlndaki 4 terrist yakaland

SON DAKKA ! Bombal eylem hazrlndaki 4 terrist yakaland

Mersin polisi, Kuzey Irak'tan Trkiye'ye giri yapp kente gelen ve Akdeniz Blgesi'nde bombal eylem hazrlnda olan 4 terristi yapt baarl operasyonla yakalad.

ASAY      10 Ekim 2017 - 16:24     767     0

Bombal eylem hazrlndaki 4 terrist yakaland

 Ekipler ayrca teröristlerle birlikte 6,5 kilogram plastik patlayc ile örgüte ait çok sayda döküman ele geçirdi.
Gözaltna alnan 4 kii, adliyeye sevk edildi
Mersin polisi, Kuzey Irak'tan Türkiye giri yapp kente gelen ve Akdeniz bölgesinde bombal eylem hazrlnda olan 4 teröristi yapt baarl operasyonla yakalad. Ekipler ayrca teröristlerle birlikte 6,5 kilogram plastik patlayc ile örgüte ait çok sayda döküman ele geçirdi.
Edinilen bilgiye göre, Mersin l Emniyet Müdürlüü'ne bal Terörle Mücadele ube Müdürlüü (TEM) ekipleri, PKK/KCK terör örgütlerine yönelik operasyonlarn sürdürüyor. Son dönemde özellikle Akdeniz ve Ege bölgesinde bombal eylem yapmak isteyen PKK/KCK, baz ehirlerde yaplanma içine girdi. Emniyet güçleri de özellikle bu bölgelerde çalmalarn artrrken, bombal eylem hazrlnda olan teröristlere ve yardmc olanlara göz açtrmyor. Mersin polisi de son olarak 2 hafta önce yapt baarl operasyonla bombal eylem hazrlnda olan 4 teröristti kskvrak yakalad. Kuzey Irak'tan Türkiye'ye giri yapan ve ardndan Mersin'e gelen 4 teröristi izlemeye alan polis ekipleri, yapt baarl operasyonla teröristleri gözaltna ald. Ekipler ayrca teröristlerle birlikte 6,5 kilogram plastik patlayc ile örgüte ait çok sayda döküman ele geçirdi. Teröristlerin Akdeniz bölgesinde bir yerde bombal eylem yapacaklar örenildi.
Bugün emniyetteki ifadeleri tamamlanan A.Z., A.N., M.A. ve B.Ç., adliyeye sevk edildi.(ha)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER