Dolar yatırımcısını sevindirdi

Okuduunuz haber
BÜYÜKŞEHR’DEN ENSTRÜMAN KURSU

‘Eğitim bilimsellikten uzaklaşıyor’

Anasayfa   /    Kltr ve Sanat    /    Büyükşehir’den enstrüman kursu

Büyükşehir’den enstrüman kursu

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nce 25 Haziran’da başlatılacak  ücretsiz kurslarda keman, gitar, bağlama, ritim, kanun ve resim dersleri verilecek.

KLTR VE SANAT      10 Haziran 2018 - 15:32     146     0

Büyükşehir’den enstrüman kursu

Mersin Büyükşehir Belediyesi, her yaz döneminde olduğu gibi, bu yıl da ‘Yeteneğine Yön Ver’ sloganıyla her yaş grubundan bireylere ücretsiz enstrüman kursları düzenliyor  Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklama göreMersin Büyükşehir Belediyesi’nin özellikle müzik aletlerinin kullanımını yaygınlaştırmak ve bu yönde yeteneği olanların uzman kadrolarca yetiştirilmesini sağlamak amacıyla 25 Haziran’da başlatacağı ücretsiz kurslarda keman, gitar, bağlama, ritim, kanun ve resim dersleri verilecek.

KENTTE KÜLTÜR-SANAT HAYATI CANLANACAK

Büyükşehir Belediyesi, kentte kültür-sanat hayatını canlandırmak, müziğe ve sanata ilgi duyan gençleri eğitmek amacıyla çıktığı yolda 10 yaş üstünden tüm vatandaşları, ücretsiz katılabilecekleri kurslara bekliyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından açılacak enstrüman kursunda 10 yaş üstü vatandaşlar yer alabilecekken,  enstrüman kursu sayesinde özellikle öğrencilerin yaz tatilinde boş zamanlarını dolu dolu ve verimli geçirebilmeleri amaçlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi, özellikle çocukların yaz dönemlerindeki boş zamanlarını bilgisayar, televizyon gibi teknolojik aletlerin başında geçirmeleri yerine, yeteneği ve ilgisi doğrultusunda müzikle, sanatla uğraşabilsin istiyor ve enstrüman kurslarını hayata geçiriyor.25 Haziran tarihinden itibaren 10 yaş ve üzeri kursiyerin hafta içi saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında ücretsiz resim, keman, gitar, bağlama, ritim ve kanun kurslarını alabilecekler.Halen kayıtların alındığı kurslar Sanat Sokağı’nda bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Ek Hizmet Binası’nda yapılacak.

Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isteyen vatandaşlar ise 0(324) 533 21 50 veya 0(324) 533 21 33 numaralı telefonlardan bilgi sahibi olabilirler. (Bülten)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER