Hazır giyim ihracatı arttı

Okuduunuz haber
ÇEVRE GÜNÜ’NDE ATK MALZEMELERLE RTM TUTTULAR!

CHP Adayı Gökçel’den Başkan Sarıya Ziyaret

Anasayfa   /    Mersin    /    Çevre Günü’nde atık malzemelerle ritim tuttular!

Çevre Günü’nde atık malzemelerle ritim tuttular!

Mavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Değişim Atölyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde yaklaşık 30 çocukla birlikte; atık malzemelerden hazırladıkları ritim aletleriyle bir gösteri sundu. Çocuklar hem ritim tuttu hem de çevreye dikkat çekti.

MERSN      07 Haziran 2018 - 17:50     194     0

Çevre Günü’nde atık malzemelerle ritim tuttular!

Mersin’de çocuklar, Mavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Değişim Atölyesi’nin hazırladığı etkinlikle unutulmaz bir etkinliğe imza attı. Marina’da 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla gerçekleşen etkinlikte; çevre konusunda farkındalık da oluşturmak istediklerini ifade eden Mavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Değişim Atölyesi eğitimcilerinden Yeliz Güzel, “Yaklaşık 30 çocuk ile birlikte atık malzemelerden hazırladığımız ritim aletleriyle Mersin Marina’da bir gösteri yaptık. ‘Hayde Gidelum Hayde’ şarkısı eşliğinde sahneye çıkarken; 9/8lik Roman havaları ve Şubadap repertuvarından oluşan ‘Çekirdeksiz Domates’ ve ‘Neşeli Bir Gün’ şarkılarıyla sona erdirdik” dedi.

Güzel, yoğun ilgi üzerine etkinliği daha çok geliştirip festivallerde çocuk şenliklerinde sunmaları için teklifler de aldıkları bilgisini verdi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER