Çevre Günü’nde atık malzemelerle ritim tuttular!

Okuduunuz haber
CHP ADAY GÖKÇEL’DEN BAŞKAN SARYA ZYARET

‘Oruç, cehaletin karanlığından kurtulmaktır’

Anasayfa   /    Mersin    /    CHP Adayı Gökçel’den Başkan Sarıya Ziyaret

CHP Adayı Gökçel’den Başkan Sarıya Ziyaret

CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

MERSN      07 Haziran 2018 - 17:51     261     0

CHP Adayı Gökçel’den Başkan Sarıya Ziyaret

Mersin Ziraat Odası Başkanlığı döneminde de iyi ilişkiler içinde olan Gökçel ve Sarı’nın bir araya gelmeleri oda çalışmalarıyla ilgili koyu bir sohbete neden oldu.Sarı ziyarette yaptığı konuşmada ; “Bir Oda Başkanının daha Milletvekili seçilecek olmasından büyük mutluluk Baba  dostum, arkadaşım Mersin Ziraat Odası başkanı Cengiz Gökçel’in 1. Sıradan Milletvekili adayı gösterilmesi ise çok isabetli bir tercih olmuştur. Cengiz Gökçel  Mersin sevdası, çalışkanlığı ve duruşu ile Mersin adına güzel hizmetlere katkı yapacağına inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretine katılanlara CHP’nin tarım politikası ve bunun Mersine nasıl yansıyacağı konusunda bilgiler veren Cengiz Gökçel Mersin tarımının tüm ülkede olduğu gibi yok olma noktasına geldiğini, ürünlerin para etmemesi üreticiyi üretim yapmaya korkar, çekinir hale getirdiğini belirtti ve Mersin üreticisinin sorunlarını  Ankara’ya taşıyarak çözümü için uğraş vereceğini  söyledi.Kendisinin de bir oda başkanı olması nedeniyle Mersin Şoförler esnafının Ankara’daki temsilcisi olacağını ve sorunlarına çözüm için var gücü ile çalışacağı sözü verdi.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER