Özegen’den Dinçer’e ziyaret

Okuduunuz haber
CHP'DEN  BAKAN ELVAN’A TEŞVK SORUSU

Tarım alanları azaldı!

Anasayfa   /    Siyaset    /    CHP'den  Bakan Elvan’a Teşvik sorusu

CHP'den  Bakan Elvan’a Teşvik sorusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Dr. Hüseyin Çamak, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde, Gülnar’da yatırımcılara neden teşvik uygulanmadığı sordu.

SYASET      05 Haziran 2018 - 16:24     139     0

CHP'den  Bakan Elvan’a Teşvik sorusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Dr. Hüseyin Çamak Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına önerge verdi.Önergesinde  “Ekonomik açıdan Mersin’in en zor durumdaki ilçelerinin başında gelen Gülnar, memuriyette bir mahrumiyet bölgesi kabul edilmesine rağmen bu ilçemize yatırım teşviki yapılmamaktadır. Buradaki hemşerilerimiz çiftçilerinden esnafına kadar ekonomik bakımdan oldukça mağdur durumdalar. Maddi açıdan birçok sorunla boğuşmak zorunda bırakıldılar” diyen Çamak,3 maddelik sonu önergesinde şu sorulara yanıt aradı.:

 “Zor durumdaki Gülnar ilçemizde ekonomik kalkınmanın sağlanması için neden herhangi bir teşvik programı uygulanmamaktadır?,Gülnar ilçemizde ihtiyaç duyulan kalkınmanın gerçekleşmesi için ileriye dönük teşvik planlarınız var mıdır?,Bugüne kadar Gülnar ilçemizin kalkınmasına dair herhangi bir proje gerçekleşmiş midir? Varsa bunlar nelerdir?”

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER