Toroslar Belediye Meclisi toplandı

Okuduunuz haber
CHP’L KUYUCUOĞLU SAHADA

‘Başkan Tayyip Erdoğan’ diyen muhabbet kuşu

Anasayfa   /    Siyaset    /    CHP’li Kuyucuoğlu sahada

CHP’li Kuyucuoğlu sahada

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalarını   öncekigünYenişehir ilçesi ve Tarsus ilçesindeki gezi ve toplantılarla sürdüren Kuyucuoğlu, “Yüzü gülen, umutlu ve mutlu bir toplum için değişim şart “ dediklerini belirterek, “Mersinliler de artık tamam diyecek ve 24 Haziran’da hem partimizi hem de cumhurbaşkanı adayımızı Mersin’de birinci yapacak, bunu sokaklarda görüyoruz” dedi.

SYASET      06 Haziran 2018 - 17:05     981     0

CHP’li Kuyucuoğlu sahada

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, bir yandan Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için yürütülen seçim kampanyasına destek verirken bir yandan da partisinin Mersin milletvekili adaylarıyla birlikte saha çalışmalarını sürdürüyor. Edinilen bilgiye göre

Serdal Kuyucuoğlu, çalışmalar kapsamında son olarak milletvekili adayı Kenan Hazar, önceki dönem il başkanı Abdullah Özyiğit ve Yenişehir İlçe Örgütü ile birlikte Yenişehir ilçesinde esnafla ve gençlerle buluştu.

Çalışmalarını daha sonra Tarsus ilçesinde sürdüren Serdal Kuyucuoğlu, Şahin Mahalle Muhtarlığı’nı, Barbaros Mahalle Muhtarlığı’nı, Bağlar Mahalle Muhtarlığı’nı, Madeni Sanatkarlar Odası’nı, Fotoğrafçılar Odası’nı, Muhtarlar Derneği’ni, Tuhafiyeciler Odası’nı ve Berberler Odası’nı ziyaret ederek partisinin programını anlattı, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istedi.

 Mersin’deki saha çalışmalarının süreceğini kaydeden Kuyucuoğlu, İl, İlçe ve çalışma ekibimle birlikte sürekli sahadayız. 24 Haziran’a kadar bu çalışma tempomuzu sürdüreceğiz. Ulaşabildiğimiz kadar insanımıza ulaşacağız ve CHP’nin hedeflerini, programını halkımıza anlatacağız” dedi.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin Türkiye için önemini bildiklerini, bu bilinçle ve parti disipliniyle çalışma yürüttüklerini kaydeden Kuyucuoğlu, “Şu an düşündüğümüz tek şey ülkemizin geleceği, ülkemizin birliği, dirliği ve demokrasisi. Önce bunları kurtarmak zorundayız. Bu seçimler bunun için önemli, biz de bunun bilinciyle çalışıyoruz. İnsanlarımıza bu seçimin neden önemli olduğunu anlatıyoruz. Yüzü gülen, umutlu ve mutlu bir toplum için değişim şart diyoruz. Artık tamam diyoruz. Mersinliler de artık tamam diyecek ve 24 Haziran’da hem partimizi hem de cumhurbaşkanı adayımızı Mersin’de birinci yapacak, bunu sokaklarda görüyoruz. Özellikle ilk kez oy kullanılacak gençlerimizde ve esnafımızda bu eğilimi görüyoruz. Halk artık Türkiye’nin normale dönmesini istiyor. Huzur istiyor, adalet istiyor, demokrasi istiyor. Bunun da CHP iktidarıyla ve Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı seçilmesiyle gerçekleşeceğini görüyor” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER