Evde eğitim gören Toprak'a doğum günü sürprizi

Okuduunuz haber
ÇOCUK KOMTES, ERDEML'DE TOPLAND

Genç kemancılar ödüllerle döndü

Anasayfa   /    Mersin    /    Çocuk Komitesi, Erdemli'de toplandı

Çocuk Komitesi, Erdemli'de toplandı

Toplantıda, Türkiye genelinde başlatılan 'Ekranla değil akranla büyüsün çocuklar' kampanyasının desteklenerek, Mersin'de de uygulamaya başlanılması kararlaştırıldı.

MERSN      10 Mayis 2018 - 17:05     119     0

Çocuk Komitesi, Erdemli'de toplandı

Mersin'in Erdemli ilçesinde Çocuk Hakları Çocuk Komitesi'nin yaptığı toplantıda, Türkiye genelinde başlatılan 'Ekranla değil akranla büyüsün çocuklar' kampanyasının desteklenerek, kentte uygulamaya başlanılması kararlaştırıldı.

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Hakları Çocuk Komitesi, Erdemli'de toplandı. Toplantıda, Türkiye genelinde başlatılan 'Ekranla değil akranla büyüsün çocuklar' kampanyasının desteklenerek, Mersin'de de uygulamaya başlanılması kararlaştırıldı.

Toplantıda alınan diğer kararları İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı açıkladı. Sarı, özellikle ülke genelinde 'çocuk hakları sokağı' oluşturulması kampanyasına destek veren Mezitli Belediyesi'ne teşekkür etti. Sarı, ayrıca Yenişehir ve Akdeniz Belediyelerinin de çocuk hakları sokağı kampanyasına önümüzdeki günlerde destek vereceğini dile getirdi.İha

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER