‘Sorumlu  Büyükşehir’

Okuduunuz haber
‘ÇOCUKLAR EKRANLA DEĞL, AKRANLA BÜYÜSÜN’

GİKD’den yeni İK projesi

Anasayfa   /    Mersin    /    ‘Çocuklar Ekranla değil, akranla büyüsün’

‘Çocuklar Ekranla değil, akranla büyüsün’

ASP İl Müdürlüğünce, Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında kurulan "Çocuklar Ekranla Değil, Akranla Büyüsün” standı,ilgi görüyor. 

MERSN      04 Haziran 2018 - 16:59     141     0

‘Çocuklar Ekranla değil, akranla büyüsün’

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce, Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri alanında kurulan "Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar" standı, büyük ilgi görüyor. Bir haftada yüzlerce kişinin ziyaret ettiği stantta, aileler ve çocuklara uzaman psikologlar tarafından rehberlik hizmeti veriliyor. El ilanı ve broşürlerin de dağıtıldığı stantta, çocuklara küçük yaşta ekrana bağımlı olmalarının zararları anlatılıyor. İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı, Ramazan ayı sonuna kadar akşamları kurulacak olan standın amacının, Türkiye'de 81 ilde başlatılan 'Ekranla Değil Akranla Büyüsün Çocuklar' projesini tanıtmak olduğunu söyledi. Böylesine önemli bir projeyi halkın tüm kesimlerine duyurmayı ve kamuoyu duyarlılığı oluşturmayı hedeflediklerini kaydeden Sarı, "Çocuklarımız geleceğimizdir, onların sağlıklı bireyler olarak yetişmesi önemlidir. Çocuklarımızın, geleceğimizin teminatı olduğunu unutmamalıyız" dedi. İha

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER