Ramazan’da sıvı tüketimine dikkat 

Okuduunuz haber
ÇOCUKLAR TARH VE TURSTK YERLER GEZD 

Denetimli serbestlik yükümlülerine gıda yardımı

Anasayfa   /    Mersin    /    Çocuklar tarihi ve turistik yerleri gezdi 

Çocuklar tarihi ve turistik yerleri gezdi 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce yürütülen, Kalkınma Bakanlığı ve Mersin Valiliğince Desteklenen SODES projesi kapsamında çocuklar, Kızkalesi ve Cennet Cehennem mağaralarını gezdi.

MERSN      15 Mayis 2018 - 19:04     124     0

Çocuklar tarihi ve turistik yerleri gezdi 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce yürütülen, Kalkınma Bakanlığı ve Mersin Valiliğince Desteklenen SODES projesi kapsamında çocuklar, Kızkalesi ve Cennet Cehennem mağaralarını gezdi. 75 çocuğun piknik yaparak doyasıya eğlendiği proje ile ilgili bilgi veren İl Çocuk Hakları Koordinatörü Mustafa Sarı, her kesimden çocuğun sosyal uyumu ve rehabilitasyonu için çalıştıklarını söyledi. Projeye desteklerinden ötürü Kalkınma Bakanlığı ve Mersin Valiliğine teşekkür eden Sarı, "Çocuklarımızın yüzü bu projeler sayesinde gülüyor. Çocukların, milli ve manevi duygularla çocukluğunu yaşayarak büyümesi, onların sağlıklı bireyler olmasını sağlayacaktır" dedi. (İHA)

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER