'Çiçek Pasajı' yenilenecek

Okuduunuz haber
COŞKUNER LK KTABN TANTT

2 stajyer daha avukatlık cübbesini giydi

Anasayfa   /    Mersin    /    Coşkuner ilk kitabını tanıttı

Coşkuner ilk kitabını tanıttı

Mersin'de uzun zamandır gazetelerde köşe yazıları yazan Ayzaman Cengiz Coşkuner 'Koşuyordum Durmadan' adlı öykü kitabını tanıttı. Coşkuner kitabıyla ilgili, " Kitabımı yazarken hayatımın içinde yaşarken bir fil gözlemlediğim şeyleri işledim. Zamanı çok geniş tuttum. Kimi zaman milattan önceye gittim, kimi zaman günümüzü yazdım" dedi.

MERSN      23 Mayis 2018 - 16:38     967     0

Coşkuner ilk kitabını tanıttı

Diyar ŞİRİN

Mersin'de bir dönem gazetecilik  veköşe yazarlığı yapan Ayzaman Cengiz Coşkuner yazdığı ilk öykü kitabını tanıttı. 17 ayrı öyküden oluşan 'Koşuyordum Durmadan' adlı kitabın kapak resmini 13 yaşındaki torunu BengüayCoşkunfırat'ın tasarladığını söyleyen yazar kitabında hayata dair tüm hikayeleri barındırdığını söyledi. Coşkunfırat, kitapta gündelik yaşamdan ve tarihin bazı dönemlerine ait kesitleri öykülerine yansıttığını söyledi. Coşkunfırat, "Bugün benim için özel bir gün çünkü yılları alan hayallerimin gerçekleştiği ve somutlaştığı bir anı yaşıyoruz. Kitabım 10 senelik yoldan gelerek bugün yazım dünyasına girdi. Kitap yazmak hiç de kolay değil. Yazdıktan sonra onu okuyucuların önüne çıkarmak için çok didindik. Umarım ufak tefek hatalarımızı da hoş görüyle karşılarsınızKitabımı yazarken hayatımın içinde yaşarken bir fil gözlemlediğim şeyleri işledim. Zamanı çok geniş tuttum. Kimi zaman milattan önceye gittim, kimi zaman günümüzü yazdım. Kitabımı oğlumun şiirleriyle de besledi" diye konuştu. İkinci kitabını yıl sonuna kadar çıkaracağını söyleyen Coşkunfırat, kitaba editörlük yapan Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğr.ÜyelerindenDoç.Dr. Serdarhan Musa TAŞKAYA teşekkür etti. Coşkunfırta, "Kitabımın yazımı sırasında eşim A.Haydar COŞKUN FIRAT hep yanımda oldu, oğlum Yetiş COŞKUNFIRAT  şiirleriyle, torunum Bengüay  COŞKUNFIRAT kapak resimleriyle,  Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğr.ÜyelerindenDoç.Dr. Serdarhan Musa TAŞKAYA kitabın editörlük, Öğretmen Özlem DEMİRALEV ise redaksiyon çalışmalarıyla yanımda oldular. Huzurlarınızda onlara teşekkür ediyorum. Ayrıca basın açıklaması ile ilgili olarak Mersin Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen Turgay  DEMİRTAŞ’a ve yönetim kurulu üyelerine  yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Mersin basının değerli gazetecilerine teşekkür ediyorum.Umarım yazdıklarımı beğenirsiniz, hepinize iyi okumalar" dedi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER