MÜSİAD iftar yemeği verdi

Okuduunuz haber
DEMRAĞ, PARTSN PROJELERN ANLATYOR

Genç Girişimci Merkezi’ açıldı

Anasayfa   /    Mersin    /    Demirağ, partisini projelerini anlatıyor

Demirağ, partisini projelerini anlatıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili adayı Cavidan Demirağ, yoğun bir çalışma temposuyla adeta arı gibi çalışıyor.

MERSN      07 Haziran 2018 - 17:28     137     0

Demirağ, partisini projelerini anlatıyor

Seçim taraması, esnaf ve ev ziyaretleri, ilçe gezileri, kadın buluşmaları derken kent merkezi ve ilçelere karargâh kurup, çıkarma yapan  Demirağ,partisinin  projelerini anlatıyor.Demirağ,önceki günde  MGC’ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Turgay Demirtaş’tan. Yerel basının sorunlarını dinleyen Demirağ,Daha sonra seçim çalışmaları kapsamında Mersin Pazarcılar Odası Başkanı Abdulhalim Batur’dan  sorun v e taleplerini dinledi.   Esnafa yönelik ekonomik desteklerle ilgili bilgiler de aktaran  Demirağ, mahalle sakinleriyle de görüşerek vatandaşlarla hasbihal etti Milletvekili Adayı Demirağ 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak  destek talebinde bulundu.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER