Kurgusal Duruşma Yarışmasına katılan stajyer avukatlara belge 

Okuduunuz haber
DENZDE MEZUNYET SEVNC

Su Ürünleri Fakültesi Mezunlarını Uğurladı

Anasayfa   /    Mersin    /    Denizde Mezuniyet Sevinci

Denizde Mezuniyet Sevinci

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulu’ndan, 2017-2018 eğitim öğretim döneminde mezun olan öğrenciler, mezuniyet sevincini üniformalarıyla birlikte denize girerek yaşadı.

MERSN      17 Mayis 2018 - 16:34     121     0

Denizde Mezuniyet Sevinci

Mersin Üniversitesi (MEÜ)Denizcilik Meslek Yüksekokulu, 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi mezunlarını iş yaşamlarına uğurladı.Mersin Üniversitesi Basın merkezinden yapılan açıklama göre önceki gün yapılan törene; Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Saruhan Özerk İlbeyi, öğretim elemanları, öğrenciler ve öğrencilerin aileleri katıldı.Tece Kampüsü’nde yapılan törenin açılış konuşması yapan Öğr. Gör. Saruhan Özerk İlbeyi, “Artık kıymetli mezunlarımızsınız. Bugün sizler için yepyeni bir gün, diplomaları hak ettiniz. Bu size çok büyük sorumluluğu da beraberinde getirecek. Dünya ve Türkiye gelişiyor, bu gelişmeleri çok yakından takip edip hep yeni kalmanız lazım. Mesleğiniz dinamik bir meslek, hep araştırın ve öğrenin. Mesleğinizde ahlaklı, dürüst olun” dedi. Öğr. Gör. İlbeyi, aileleri ve mezunlarını ayrı ayrı tebrik etti ve öğretim elemanlarını da mezunların eğitimine yaptıkları katkılardan dolayı kutladı.Tören, okulda dereceye giren öğrencilerin konuşma yapmasıyla devam etti. Konuşmaların ardından temsili diplomalarını alan öğrenciler, denizcilik şapkalarını havaya fırlattılar. Üniforma ile denize girme geleneğini de yapmalarının ardından tören sona erdi.  

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER