Kaya’dan Ramazan Ayı Mesajı

Okuduunuz haber
DR.BAHÇAC ECZACLAR ODASN ZYARET ETT

‘Destekler bakliyat sektörünü güçlendirecek’

Anasayfa   /    Gndem    /    Dr.Bahçacı Eczacılar Odasını ziyaret etti

Dr.Bahçacı Eczacılar Odasını ziyaret etti

Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Etik dışı davranış sergileyen ister hekim olsun ister eczacı mevzuat çerçevesinde gerekli yasal incelemeler yapılmakta ve gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır" dedi ,Sağır’da  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek oda ve eczacılar adına Bahçacı'ya teşekkür etti.

GNDEM      16 Mayis 2018 - 17:33     214     0

Dr.Bahçacı Eczacılar Odasını ziyaret etti

Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı, 14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla Mersin Eczacı Odası'nı ziyaret ederek, başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.Ziyarette konuşan Mersin Eczacı Odası Başkanı Uz.Ecz. Özgün Sağır, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek oda ve eczacılar adına Dr.Sinan Bahçacı'ya teşekkür etti.Mersin İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı ise eczacıların sağlık alanında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "İl Sağlık Müdürlüğü olarak toplum sağlığı açısından çok ciddi bir tehdit olan, bilinçsiz ilaç kullanımı ile mücadele konusunda eczacılarımız çok önemli bir yere sahip. Son dönemde yapılan çalışmalar ve kampanyalar ile toplumda akılcı ilaç kullanımı konusunda önemli mesafeler kat edildi. İl Sağlık Müdürlüğü olarak biz her zaman şeffaflıktan yanayız. Meslek etiğine aykırı davranış gösterenlere idare olarak hoş görülü olmamız söz konusu değil. Fırsat eşitliği ve adil rekabet için ilimizde yeni açılacak aile sağlığı merkezlerinin bölgelerini, Müdürlüğümüzün web sayfasından kamuoyuna ilan ediyoruz.  Etik dışı davranış sergileyen ister hekim olsun ister eczacı mevzuat çerçevesinde gerekli yasal incelemeler yapılmakta ve gerekli yaptırımlar uygulanmaktadır" diye konuştu.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER