Gdaya eriim gittike zorlaacak

Okuduunuz haber
ETME KATK DL SABR TEKLNN

pek AR-GE almalarnn nemine dikkat ekti

Anasayfa   /    Mersin    /    Eitime Katk dl Sabri Teklinin

Eitime Katk dl Sabri Teklinin

MTOSB Bakan Sabri Tekli, Fashion VIP Magazin Dergisi tarafndan Eitime Katk dlne layk grld. Tekli, dln ukurova Gazeteciler Cemiyeti Bakan Cafer Esendemirin elinden ald.

MERSN      05 Ekim 2017 - 15:54     500     0

Eitime Katk dl Sabri Teklinin

Fashion VIP Magazin Dergisi tarafndan her yl verilen ‘Yln klar ve Özel Ödüller’ bu yl Mersin Hilton Otel’de sahibini buldu. Törende Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Bakan Sabri Tekli’ye eitime katk ödülü sunuldu. Tekli ödülünü Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Bakan Cafer Esendemir’den ald. Fashion VIP Magazin Dergisi tarafndan her yl yaplan ödül töreni bu yl da Mersin’i buluturdu. Kentin önemli simalarnn bir araya geldii ve Hilton Otel’de düzenlenen ödül töreninde ‘Yln klar’ ve jüri tarafndan seçilen ‘Özel Ödüller’ sahiplerini buldu.

 Ödül Töreni’nde ‘Özel Ödüller Kategorisi’nde Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Bakan Sabri Tekli’ye, eitime katk ödülü verildi. Fashion VIP Magazin Dergisi tarafndan yaplan açklamada, ‘2011 Ylnda MTOSB Yönetim Kurulu'nun çabalaryla hizmete giren MTOSB Özel iecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, sanayicinin kalifiye eleman ihtiyacn karlamak üzerine kuruldu. Aradan geçen 6 yl içerisinde MTOSB Özel iecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde artk ara elaman deil 'aranan elemanlar' yetitiriliyor. Bundan dolay da bu ödülü kendilerine sunduk’ denildi.

 MTOSB Bakan Sabri Tekli ise, eitimin Türkiye’nin en hassas konularndan birisi olduunu kaydederek, ‘Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi içerisinde faaliyetlerini sürdüren MTOSB Özel iecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bata olmak üzere eitime olan katkmz devam edecek. Geleceimizin teminat gençlerimizi i hayatna doru ekilde hazrlayabilmek adna mücadele ediyoruz. Ara eleman eksikliini gidermek amacyla açtmz okulumuzda geldiimiz noktada aranan elemanlar yetitirme arzusundayz’ dedi.haber merkezi

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER