‘Gelecek Benim Projesi’

Okuduunuz haber
ENGELL GENÇLERDEN VAL SU’ YA ZYARET

Şeker hastaları doktorlarına sormadan oruç tutmamalı

Anasayfa   /    Mersin    /    Engelli Gençlerden Vali Su’ ya ziyaret

Engelli Gençlerden Vali Su’ ya ziyaret

Engelliler Haftası münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Vekili Veysel Topkaya, beraberinde Nihat Sözmen Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’nde rehabilitasyon süreci devam eden engelli gençlerimizle birlikte Vali Ali İhsan Su’yu ziyaret etti.

MERSN      16 Mayis 2018 - 17:44     193     0

Engelli Gençlerden Vali Su’ ya ziyaret

Sahil Valilik’te gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Su, birey ve toplum olarak herkesin gereken hassasiyeti gösterdiğinde ve engelli vatandaşlarımızla empati kurduğunda onların önlerindeki en büyük engelin ortadan kalktığını ve hayatlarının kolaylaşarak geleceğe daha güvenle baktıklarını ifade etti.

Konuşmasının devamında Valiliğimizin, engellilerin toplumsal hayatın içerisinde daha da rahatça yer almasını sağlama noktasında çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüğünü vurgulayan Vali Ali İhsan Su, engelliler haftasının, engelsiz bir dünyaya doğru önemli kazanımlara vesile olmasını temenni ederek sözlerini noktaladı.

İl Müdür Vekili Topkaya’nın da ilimizdeki engelli vatandaşlarımızın topluma entegrasyonuna yönelik çalışmalarda verdiği desteklerinden dolayı Vali Su’ya şükranlarını sunduğu ziyaret, Vali Ali İhsan Su’nun engelli gençlerimizle yakından ilgilenmesi ve bir süre sohbet etmesiyle sona erdi.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER