AK Parti İl Başkanı Ercik, 19 Mayıs’ı kutladı

Okuduunuz haber
ENGELLLER DERNEĞNDEN TURGUT’A TEŞEKKÜR ZYARET

Engelliler kep attı

Anasayfa   /    Mersin    /    Engelliler Derneğinden Turgut’a teşekkür ziyareti

Engelliler Derneğinden Turgut’a teşekkür ziyareti

Engelliler Derneği Başkanı Nurettin Ateş ve üyelerini Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’aengellilere yönelik yapılan hizmetve  verilen  desteklerden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında konuşan

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:10     151     0

Engelliler Derneğinden Turgut’a teşekkür ziyareti

Dernek Başkanı Nurettin Ateş, “Silifke kentimizde gerçekten engellilere yönelik güzel çalışmalar var. Bir taraftan sosyal alanlar, sosyal ve kültürel etkinlikler, hastane ulaşım hizmetleri diğer taraftan engelli bireylere özel parklar ve daha sayabileceğimiz birçok hizmet. Hepsi görülmeye değer ve engelli bireylerin önemsendiğini hissettiren hizmetler. Üstelik başkanımız bu yıl bizleri 45. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali etkinliklerine dâhil ederek, güzel bir akşamda başarılı bir konser vermemize vesile oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Hizmetlerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu teşekkürü, gerçekten başkanımız fazlasıyla hak ediyor. Mütevazı kişiliği ve her zaman bizlerin yanında olması derneğimizin bütün üyelerini memnun etmektedir. Sadece kent merkezi değil, kırsal mahallelerde de başkanımızın hizmetlerini takdirle karşılıyoruz” diye konuştu.

‘Her Zaman Derneğimizin Ve Engelli Bireylerimizin Yanındayız’

Başkan Mustafa Turgut’ta, engellilerin önündeki engelleri ortadan kaldırmak için yaptıkları çalışmaların devam edeceğini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Silifke Belediyesi olarak toplumumuzun tüm kesimlerine hizmet etmek istiyoruz. Engelli vatandaşlarımızın önündeki engelleri kaldırmak, kendilerine engelsiz bir hayat sağlamak için çalışmalar yapıyoruz. Önce, engellilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına beynimizdeki, zihnimizdeki engelleri ortadan kaldırdık. İnşallah engellilerimizin rahat, huzurlu, sağlıklı, mutlu bir şekilde yaşayacakları Silifke’yi hep birlikte tesis edeceğiz. Engellilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına fiziksel yönden yapmış olduğumuz çalışmalarda; hastane ulaşım araçları, parklar, engelli oyun grupları, sosyal ve kültürel etkinlikler, kurslar gibi daha sayabileceğimiz birçok hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Engellilerimizin sosyal hayata katılımını sağlamak için engelli derneklerimizin yanında olduk, yanında olmaya da devam edeceğiz.”

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER