Engelliler Derneğinden Turgut’a teşekkür ziyareti

Okuduunuz haber
ENGELLLER KEP ATT

Toros Üniversitesi Bilişim Günleri Gerçekleştirildi

Anasayfa   /    Mersin    /    Engelliler kep attı

Engelliler kep attı

Toros Üniversitesi ve Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi tarafından düzenlenen “Engelleri Birlikte Kaldıralım” projesi kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Mersin şubesi üyeleri kep fırlattı.

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:11     149     0

Engelliler kep attı

Toros Üniversitesi ve Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi işbirliğinde düzenlenen “Engelleri Birlikte Kaldıralım” projesi kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Mersin şubesi üyeleri kep fırlattı Toros Üniversitesi Basın merkezinren yapılan açıklama göre.Bahçelievler Kampüsü Bahçesinde gerçekleşen törene Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi Başkanı Mürsel Çiftçi’nin yanı sıra akademisyenler ve dernek üyeleri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende açılış konuşmasında söz alan Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi Başkanı Mürsel Çiftçi, “10-16 Mayıs Engelliler haftasında klasik yapılan etkinlikler dışında farklı bir etkinlik yapmak istedik, Toros Üniversitesi ile ortak çalışmamız sonucu bu farklılığa imza atarak bugün burada kep töreni gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımıza destek veren Toros Üniversitesi’ne teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmasında söz alan Rektör Prof. Dr. Haluk Korkmazyürek, “Engellere karşı durabilmek ve hayata barışık olmak takdir edilecek bir davranış, Üniversitelerimizde de her türlü engele uyum sağlayacak düzenlemeler yapılıyor. Yaşamakta olduğunuz ve gördüğünüz engeller hedefleriniz için bir engel değil, biz bu çerçevede her türlü hizmete hazırız” dedi.

Konuşmaların ardından “Engelleri Birlikte Kaldıralım” projesi kapsamında Sakatlar Derneği üyelerine takdir belgeleri verildi ve kep atma töreni gerçekleşti.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER