Büyüme artacak

Okuduunuz haber
ERDEM’DEN RAMAZAN BAYRAM MESAJ

Su ünleri üretimi arttı

Anasayfa   /    Gndem    /    Erdem’den Ramazan Bayramı mesajı

Erdem’den Ramazan Bayramı mesajı

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Kızılay’ın Ramazan’da binlerce aileye gıda yardımında bulunduğunu anımsatarak, “Ramazanda fitre ve zekâtlarla binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürebilirsiniz” dedi.

GNDEM      12 Haziran 2018 - 16:32     311     0

Erdem’den Ramazan Bayramı mesajı

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Ramazan Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı. 

Bayramların, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dayanışma ve hoşgörü duygularının en üst seviyede yaşandığı özel günler olduğunu dile getiren Başkan Erdem, “Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı geride bırakırken, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bir bayrama daha erişmenin coşkusunu yaşıyoruz. Her zaman yoksulun, ihtiyaç sahibinin yanında olan Kızılay, Ramazan’da da binlerce aileye gıda yardımı yaptı. Kızılay, acıları paylaşmaya, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye deva edecek. Siz de fitre ve zekâtlarınızı Kızılay’a bağışlayacak binlerce ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürebilirsiniz. 

Ramazan Bayramı’nı kutluyor, başta İslam coğrafyası olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur sağlık, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. 

Yaşamlarını vatan uğruna feda eden kahraman gazilerimizi, şehitlerimizin emaneti olan ailelerinin, çocuklarının, yetimlerimizin de bayramlarını kutluyor, aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER