Gerginliin sebebi biz deiliz

Okuduunuz haber
ERDEML AKDENZ ORTAOKULU FUTBOLDA AMPYON OLDU

Halk Oyunlar l birincilii sona erdi

Anasayfa   /    Spor    /    Erdemli Akdeniz Ortaokulu Futbolda ampiyon oldu

Erdemli Akdeniz Ortaokulu Futbolda ampiyon oldu

Erdemli Akdeniz Ortaokulu, Mezitli Ahmet Hocaolu Ortaokulunu 3-2 yenerek Okul Sporlar Kk Erkekler Futbol l ampiyonu olma baars gsterirken, Yeniehir Namk Kemal Ortaokulu kinci oldu. nclk ve drdnclk mcadelesinde ise Silifke Atatrk Ortaokulu, Toroslar Ziraat Odas Ortaokulunu 4-2 yenerek ncl elde etme baars gsterdi.

SPOR      08 Mart 2018 - 16:15     1489     0

Erdemli Akdeniz Ortaokulu Futbolda ampiyon oldu

Okul Sporlar Küçük Erkekler Futbol l Birinciliinde Erdemli Akdeniz Ortaokulu, Yeniehir Namk Kemal  Ortaokulunu yenerek ampiyon oldu.Gençlik ve Spor l Müdürlüü’nden yaplan açklama göre  Okul Sporlar Federasyonunun 2017-2018 sezonu faaliyet takviminde yer alan Okul Sporlar Küçük Erkekler Futbol l Birincilii önceki gün oynanan Final müsabakasyla tamamland. Final müsabakasnda Erdemli Akdeniz Ortaokulu, Mezitli Ahmet Hocaolu Ortaokulunu 3-2 yenerek Okul Sporlar Küçük Erkekler Futbol l ampiyonu olma baars gösterirken, Yeniehir Namk Kemal Ortaokulu kinci oldu. Üçüncülük ve dördüncülük mücadelesinde ise Silifke Atatürk Ortaokulu, Toroslar Ziraat Odas Ortaokulunu 4-2 yenerek üçüncülüü elde etme baars gösterdi. Okul Sporlar Küçük Erkekler Futbol l Birincilii müsabakalarnn tamamlanmasyla ampiyon olan Erdemli Akdeniz Ortaokulu ve ikinci olan Yeniehir Namk Kemal Ortaokulu limizi Okul Sporlar Küçük Erkekler Futbol Türkiye Grup elemelerinde temsil edeceklerdir.

Müsabakalarn tamamlanmasnn ardndan düzenlenen ödül töreninde konuan Gençlik Hizmetleri ve Spor l Müdürlüü Spor ube Müdürü Vedat Akyar, Sporcular, Antrenörlerini ve sporcu ailelerini kutlayarak, limizi Okul Sporlar Küçük Erkekler Futbol Türkiye Grup eleme müsabakalarnda limizi temsil edecek olan okul takmlarna baarlar dileyerek dereceye giren takmlara Madalya, Kupa ve Baar Belgeleri takdim etti.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER