Bayrama ‘suyla’ hazırlanın

Okuduunuz haber
ERDEML’DE ASFALT ÇALŞMALAR  SÜRÜYOR

Alacak verecek kavgası: 1 ölü, 1 yaralı 

Anasayfa   /    Mersin    /    Erdemli’de Asfalt Çalışmaları  Sürüyor

Erdemli’de Asfalt Çalışmaları  Sürüyor

Erdemli Belediyesi ekipleri yaz sezonu öncesinde başlattığı yol bakım çalışmaları kapsamında Çiriş Mahallesi yollarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

MERSN      11 Haziran 2018 - 18:01     149     0

Erdemli’de Asfalt Çalışmaları  Sürüyor

Yaptığı basın açıklamasında,vatandaşın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânları seferber ettiklerini  dile getiren Erdimli  Belediye Başkanı Mükermem Tollu, hizmetlerinin Erdemli’nin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Bir ekibin Çiri Mahallesinde 7 km civarında sathi asfalt çalışması yaptığını belirten Başkan Tollu,  Çiriş Mahallemizde hummalı bir asfalt çalışmamız var araç girmeyen asfalt dökemediğimiz yolları parke taşı ile döşeyeceğiz böylece Çiriş mahallemizin yol soronu’nu çözmüş olacağız.” Dedi.  Çiriş Mahallelerini birleştiren ara yolların asfaltlandığını, böylece vatandaşların tozlu, topraklı, yollardan kurtulduğunu vurgulayan Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Asfaltın girmediği yollarada parke taşı çalışmalarımız devam edecektir. Şu an Erdemli Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini çözüme kavuşturacağız. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Erdemli sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini götüreceğiz. Erdemli’nin yayla mahallelerinde asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız”

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER