MEÜ Senatosundan İsrail ve ABD'ye kınama

Okuduunuz haber
ETÜT MERKEZ, LK MEZUNLARN VERD 

Açlıktan ölmek üzere iken kurtarıldı 

Anasayfa   /    Mersin    /    Etüt Merkezi, ilk mezunlarını verdi 

Etüt Merkezi, ilk mezunlarını verdi 

Erdemli Belediyesi'nin bu yıl açtığı lise ve üniversiteye hazırlık etüt merkezinde eğitim gören 530 öğrenci, törenle mezun oldu. 

MERSN      16 Mayis 2018 - 17:24     122     0

Etüt Merkezi, ilk mezunlarını verdi 

Erdemli Belediyesi'nin eğitime destek projesi kapsamında, bu yıl açtığı lise ve üniversiteye hazırlık etüt merkezinde eğitim gören 530 öğrenci, düzenlenen törenle mezun oldu. Erdemli Belediyesi Kongre Merkezinde düzenlenen mezuniyet töreninde konuşan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye etüt merkezinin diğer dershanelere kıyasla hizmet ve eğitim kalitesi bakımından daha iyi durumda olduğunu söyledi. Öğrencilere kaliteli eğitim verdiklerini ve öğrencileri yüzde yüz başarı ile üniversitelere yerleştirmek istediklerini belirten Tollu, "Bugün eğitim hizmeti verdiğimiz gençler, yarınlarda Erdemliye ve tüm ülkemize hizmet verecekler. Bizim ve ailelerinin çektiği emekler, boşa çıkmamalı. Biz tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, eğitimde de iddialıyız. Biz hizmetlerimizle şehrimizi imar ediyoruz ama, gençlerimizi de ihmal etmiyoruz" dedi. Konuşmaların ardından etüt merkezinin ilk mezunları, hatıra fotoğrafı çektirip, topluca mezuniyet pastasını kesti. Törende sanatçı İrfan Uçar da öğrencileri şarkılarıyla eğlendirdi. 
 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER