CHP’li Kuyucuoğlu’ndan Bayraktar’a 3 soru

Okuduunuz haber
EVCLER  MAHALLES’NN ÇMESUYU SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Ramazan'da Hurmaya rağbet yok

Anasayfa   /    Mersin    /    Evciler  Mahallesi’nin içmesuyu sorunu çözüldü

Evciler  Mahallesi’nin içmesuyu sorunu çözüldü

Evciler  Mahallesi’nin içmesuyu sorunu çözüldü

MERSN      17 Mayis 2018 - 16:59     247     0

Evciler  Mahallesi’nin içmesuyu sorunu çözüldü

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi  (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Anamur ilçesine bağlı Evciler Mahallesinin içmesuyu hattını tamamen yenileyerek, mahalleyi sağlıklı altyapıya kavuşturdu. Mahallede 200 metreküplük yeni  içmesuyu deposu yapımının yanı sıra, muhtelif çaplarda yaklaşık 23 bin 548 metre içmesuyu şebeke hattı yenilemesi gerçekleştirdi.

“Hemşerilerimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz”

Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ Yönetim Kurulu Başkanı Burhanettin Kocamaz, 13 ilçenin dönüşümü için yoğun mesai harcadıklarını ifade ederek, “Yaptığımız yatırımlarla Mersin’i nakış nakışişilyoruz. Mersin merkez ile ilçeler arasında hiçbir fark olmayacak. Verdiğimiz sözleri teker teker yerine getirerek şehrimizin refah seviyesini daha da yukarılara çekiyoruz. Tüm ilçelerimize  önemli yatırımlar yaptık. Bundan sonra da hayat geçireceğimiz hizmetlerle vatandaşlarımızın hizmetinde olmayı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER