Bu yumurta bin lira

Okuduunuz haber
FKR ALVER YAPLD

Asfalt ve parke hizmeti sryor

Anasayfa   /    Mersin    /    Fikir alverii yapld

Fikir alverii yapld

Mersin Barosu ocuk Haklar Merkezi, Mersin Koruyucu Aile ve Gnl Elileri Dernei ile toplant yaparak koruyucu aile uygulamalar konusunda fikir al verilinde bulundular.

MERSN      13 Subat 2018 - 15:15     210     0

Fikir alverii yapld

Mersin Barosu Çocuk Haklar Merkezi, Mersin Koruyucu Aile ve Gönül Elçileri Dernei  ile toplant yaparak, koruyucu aile uygulamasnn çocuklar için önemi ve bu konuda düzenlenecek olan seminerler konusunda fikir alverii yapld. Yaplan açklama göre,Mersin Barosu Çocuk Haklar Merkezi’nde gerçekleen toplantda, Merkez Bakan Av. Ruen Ayen Aylgan, Bakan Yardmcs Av. Kamil Ekinci, merkez üyesi Av. Sinem imek, Mersin Koruyucu Aile ve Gönül Elçileri Dernei  Bakan Mehmet Satcolu’nun bir araya geldii toplantda Av. Ruen Ayen Aylgan, koruyucu aile kurumunun, çocuk refah alannda korunmaya muhtaç veya korunma ihtiyac içinde olan çocuklara yönelik mahkemelerce verilen bir koruma tedbiri olduunu söyledi.Av. Ruen Ayen Aylgan açklamasnda, “Çeitli nedenlerle geçici veya sürekli olarak ailesinden yoksun kalan veya kendi yararna olmak üzere, bu ortamda kalmas uygun görülmeyen çocuun, normal bir geliim gösterebilmesi için gereken artlar hazrlama, çocuun daha fazla zarar görmemesini, örselenmemesini salamak, çocuun kiiliinin salkl geliimi için gerekli tedbirleri almak için koruyucu aile kurumu önemli ilev görmektedir” dedi.Toplant kapsamnda, Mersin Barosu ile Mersin Koruyucu Aile ve Gönül Elçileri Dernei  ibirliinde düzenlenecek olan seminerler konusunda fikir alverii yapld.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER