LGS ‘ye girecek öğrencilere motivasyon semineri

Okuduunuz haber
 ‘GELECEĞMZ GENÇLERMZDR’

GİAD yönetiminden Vali Su’ya ziyaret

Anasayfa   /    Mersin    /     ‘Geleceğimiz Gençlerimizdir’

 ‘Geleceğimiz Gençlerimizdir’

Mersin Barosu Başkan Vekili Av. Gazi Özdemir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’ nedeniyle yayımladığı   mesajda, “ Türk Gençliği bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiç kuşkusuz Atamızın emaneti olan Cumhuriyete sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef doğrultusunda yürüyecektir. Gücümüz ve geleceğimiz gençlerimizdir.”dedi

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:02     168     0

 ‘Geleceğimiz Gençlerimizdir’

Mersin Barosu Başkan Vekili Av. Gazi Özdemir, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı yayımladığı yazılı mesajla kutladı. Mesajında

19 Mayıs 1919 tarihinin, Türkiye Cumhuriyeti için önemli dönüm noktalarından birisi olduğunu ifade eden Özdemir, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Samsun’da başlayan direniş ve bağımsızlık mücadelesi ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin temelleri atılmış, Türk milletinin bağımsız ve hür yaşama emelleri bir kez daha gerçekleşmiş, Türk milleti adeta yeniden doğmuştur. İstiklal Savaşı’nın başlatıldığı bu tarihi adım, milletimizin birlik ve beraberliğinin adı olmuştur.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, geleceğimizin mimarı olan gençlerimize olan inancını her fırsatta dile getirmiş ve ‘Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır’ diyerek, gençlere duyduğu inancı açıkça belirtmiştir.

Milli Mücadele'nin başlangıcı olan bu anlamlı günü, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türk gençliğine bayram olarak armağan etmiştir. Bağımsız Türkiye’nin istikbali gençlerimize emanettir. Türk Gençliği bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hiç kuşkusuz Atamızın emaneti olan Cumhuriyete sahip çıkacak, O’nun gösterdiği hedef doğrultusunda yürüyecektir. Gücümüz ve geleceğimiz gençlerimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, bu özel ve anlamlı günü bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor, geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” ifadesini kullandı.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER