‘Geleceğimiz Gençlerimizdir’

Okuduunuz haber
GİAD YÖNETMNDEN VAL SU’YA ZYARET

Perakende Satış Endeksleri açıklandı

Anasayfa   /    Mersin    /    GİAD yönetiminden Vali Su’ya ziyaret

GİAD yönetiminden Vali Su’ya ziyaret

Mersin Girişimci İşadamları Derneği Yönetim Kurulu, Mersin Valisi Ali İhsan Su'yu ziyaret etti.  Vali Su ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, 'Mersin GİAD'ınçalışmalarını  takip ettiğini belirterek,” Ülkemiz için üreten, mücadele eden STK'lar bizler adına önem taşıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum' dedi.

MERSN      18 Mayis 2018 - 18:02     183     0

GİAD yönetiminden Vali Su’ya ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul  ile yeni yönetimini seçen Mersin GİAD yönetim kurulu, Mehmet Serkan İzol başkanlığında Mersin Valisi Ali İhsan Su'yu ziyaret etti.Ziyarette konuşan Başkan Mehmet Serkan İzol, 'Biz Mersin GİAD olarak kentimizin gelişim göstermesi, ülkemizin ihracatına katkı sunmak, istihdam rakamlarını  yukarıya çekmek, şartlar ne olursa olsun üretimden vazgeçmeden mücadele etmek üzerine kurulduk. Üyelerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla sürekli olarak yaptığımız çalışmalar sonrasında Kadınlar Kurulumuz derneğimizin sosyal faaliyetlerini yürütmek üzere kuruldu. Yine sektör grupları kurarak, sektörlerimizde yaşanan sorunların çözümü ve sektörlerimizin daha ileriye taşınabilmesi adına çalışmalar yürüttük. Bugün geldiğimiz noktada Mersin için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz STK'lar, Oda ve kurumlar var. Tek amacımız Mersin'in daha yaşanabilir bir kent olması' dedi.Mersin Valisi Ali İhsan Su ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Mersin GİAD'ın çalışmalarını takip ediyorum. Ülkemiz için üreten, mücadele eden STK'lar bizler adına önem taşıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum' diye konuştu.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER