‘Çocuklar Ekranla değil, akranla büyüsün’

Okuduunuz haber
GİKD’DEN YEN İK PROJES

'TOSFED Fiat Slalom' etkinliği Mersin’de yapıldı

Anasayfa   /    Ekonomi    /    GİKD’den yeni İK projesi

GİKD’den yeni İK projesi

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği insan kaynakları yönetimi ve Liderlik alanında Türkiye’nin en büyük zirvelerinden birini gerçekleştirmek üzere temaslarını sürdürüyor.

EKONOM      04 Haziran 2018 - 17:00     141     0

GİKD’den yeni İK projesi

Yönetim Kurulu Başkanı Serkan ÖZADA Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan KIZILTAN’ı ziyaret ettikten sonra Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri TEKLİ’yi de ziyaret ederek zirve konusunda gerçekleştirilen plan ve çalışmaları anlattı.Sanayi ve Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki işbirliğinin arttırılmasına yönelik çalışmaların yanı sıra, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ile Girişimci İnsan Kaynakları Derneği arasında gerçekleştirilecek insan kaynakları projeleri üzerine de görüş alışverişinde bulunuldu.

OSB’DEN İŞBİRLİĞİNE EVET

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ; Girişimci İnsan Kaynakları Derneği’nin (GİDERİK) çalışmalarından ve ürettikleri projelerden memnuniyetini dile getirirken Türkiye’nin en büyük sorunu insan kaynağının eğitimi ve nasıl değerlendirildiği hususu olduğunu belirtti. Bu konuda farkındalık yaratmak üzere gerçekleştirilmesi planlanan zirvenin, Türkiye çapında başarılı olması için Organize Sanayi Bölgesi olarak desteklerini sunacaklarını ekledi

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER