‘YSK’nun  planı bozuldu!’

Okuduunuz haber
HAK-İŞ 1MAYS’ ADANA’DA KUTLAYACAK

Cari açığa dikkat!  

Anasayfa   /    Mersin    /    Hak-İş 1Mayıs’ı Adana’da kutlayacak

Hak-İş 1Mayıs’ı Adana’da kutlayacak

Hizmet İş Sendikası Tarsus Şube Başkanı Hüseyin Gün, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü coşkuyla, barış ve kardeşlik türküleriyle Adana’da kutlayacaklarını belirterek, “Kutlamalara gelmek isteyenler sendikamızı arayarak isimlerini yazdırabilirler." dedi.

MERSN      24 Nisan 2018 - 18:20     411     0

Hak-İş 1Mayıs’ı Adana’da kutlayacak

Mersin’de HAK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı Hizmet İş Sendikası Tarsus Şube Başkanı Hüseyin Gün, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü coşkuyla, barış ve kardeşlik türküleriyle Adana’da kutlayacaklarını söyledi.

 Yaptığı basın açıklamasında, Konfederasyon yönetim kurulunun , her yıl ayrı bir ilde 1 Mayıs kutlama kararı çerçevesinde bu yıl 1 Mayıs kutlamalarını Adana İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirme kararı aldığını belirten Gün, “Adana başta olmak üzere 81 ilde 1Mayıs’ı taleplerimizi ilettiğimiz bir gün olarak kutlayacağız” dedi.

Başkan Gün, kutlamalara yoğun bir katılım gerçekleştireceklerini belirterek,“1 Mayısların kutlanması, çalışma hayatının sorunlarını gündeme getirme açısından son derece önem arz etmektedir. Hizmet-İş Sendikası olarak 1 Mayıs’ı ideolojik kavgaların olduğu bir günden coşkularla, halaylarla kutlanan bir güne taşımayı başardık. Bu yıl da 1 Mayıs’ı kitlesel biçimde coşkuyla, barış ve kardeşlik türküleriyle Adana’da kutlayacağız. O gün hep birlikte,ülkemizin bütünlüğü, insanlarımızın birlik, beraberlik ve kardeşliği için, talep teklif ve beklentilerimizin karşılanması için alanlarda olacağız. Türkiye’ye yakışır bir 1 Mayıs’ı ülkemize ve dünyaya armağan edeceğiz.” ifadelerini kullandı.Gün, kutlamalara gelmek isteyenlerin sendikaya başvurarak ya da telefonla arayarak isimlerini yazdırabileceklerini sözlerine ekledi.

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER