Erdemli Akdeniz Ortaokulu Futbolda ampiyon oldu

Okuduunuz haber
HALK OYUNLAR L BRNCL SONA ERD

Vali Sudan 8 Mart Dnya Kadnlar Gn Mesaj

Anasayfa   /    Spor    /    Halk Oyunlar l birincilii sona erdi

Halk Oyunlar l birincilii sona erdi

Mezitli Spor Salonunda il geneli 9 Kulpten 240 sporcunun katlm ile minikler, yldzlar ve genler kategorilerinde gerekletirilen yarlar sonunda dereceye giren takmlara madalya, kupa ve baar belgeleri takdim edildi.

SPOR      08 Mart 2018 - 16:17     596     0

Halk Oyunlar l birincilii sona erdi

Türkiye Halk Oyunlar Federasyonu 2018 yl Faaliyet programnda yer alan "Kulüpler aras Halk Oyunlar l Birincilii" tamamland.Mersin Gençlik ve spor l Müdürlüü’nden yaplan açklama göre Mezitli Spor Salonunda il geneli 9 Kulüpten 240 sporcunun katlm ile minikler, yldzlar ve gençler kategorilerinde gerçekletirilen "Kulüpler aras Halk Oyunlar l Birincilii" sona erdi.Kulüpler aras Halk Oyunlar l Birincilii açl seremonisinde bir konuma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor l Müdürlüü Spor ube Müdürü Vedat Akyar, Sporcu ve Hakemlere baarlar dileyerek unlar söyledi; " Kymetli velilerimiz, deerli hakemlerimiz ve il temsilcimiz l Birincilii müsabakalarnda mücadele edecek olan sevgili gençler, öncelikle sizlere l Müdürümüz aban Güne'in selamlarn iletmek istiyorum. uan bu salonda gördüüm bu görüntü, ailelerimiz çocuklarnn arkasnda olmas

buda bizleri mutlu ediyor. uan yaplacak olan il seçmelerinde baarl olup olmamaktan ziyade gençlerimizin ve ailelerinin bu tür organizasyonlarda uyum içerisinde olmalar bizler için gurur ve onur verici. Bizler il müdürlüü olarak vazifemiz çocuklarmz sporun içerisine çekip tesislerimizden faydalanmalarn salamak. Velilerimize de bu konuda bizlere yardmc olduklar için teekkür ediyorum. Kulüpler aras Halk Oyunlar l Birincilii'nin düzenlenmesinde emei geçen herkese teekkür ediyor, baarlar diliyorum" dedi.

Kulüpler aras Halk Oyunlar l Birincilii Yarlar sonunda dereceye giren takmlara madalya, kupa ve baar belgeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor l Müdürlüü Spor ube Müdürü Vedat Akyar, Türkiye Halk Oyunlar Federasyonu Mersin l Temsilcisi Yunus Özdemir ve Türkiye Halk Oyunlar Federasyonu Merkez hakem kurulu üyeleri tarafndan takdim edildi.Halk Oyunlar l Birincilii Yarlar sonunda dereceye giren takmlar limizi Kulüpler aras Halk Oyunlar Türkiye Grup Birincilii'nde temsil etmeye hak kazanmtr. Kulüpler aras Halk Oyunlar l Birincilii sonunda, kategorilerine göre sonuçlar öyle;

Minikler Geleneksel Dal

1.Hemder Spor Kulübü

2.Toroslar Belediyespor Kulübü

Minikler Düzenlemeli

1.Mersin Sanat Akademi Spor Kulübü

2.Afem Spor Kulübü

3.Dans Eden Anadolu Spor Kulübü

Yldzlar Düzenlemeli

1.Hemder Spor Kulübü

2.Mersin Sanat Akademi Spor Kulübü

Gençler Geleneksel

1.Toroslar Belediyespor Kulübü

Gençler Düzenlemeli

1.Mersina Spor Kulübü

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER