Çevreci okullara ödülleri verildi

Okuduunuz haber
İKTSAT’TA MEZUNYET HEYECAN

Parkta eğlenceli ders

Anasayfa   /    Mersin    /    İktisat’ta mezuniyet heyecanı

İktisat’ta mezuniyet heyecanı

Mersin Üniversitesi (MEÜ)  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin 2017-2018 yılı mezuniyet töreni, yapıldı. Hocalarından temsili diplomalarını alan öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

MERSN      06 Haziran 2018 - 16:51     159     0

İktisat’ta mezuniyet heyecanı

Mersin Üniversitesi(MEÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden çok sayıda öğrenci okul yaşamında başarılı olarak mezun oldu.Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Salonu’nda yapılan törene; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Mualla Yüceol, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.  Törende konuşan  Prof. Dr. Yüceol, “Değerli velilerimizin sizlere nasıl emekler verdiğini biliyorum. Türkiye’nin her yerinden okumanız için sizlere destek olup gönderiyorlar. Ben her şeyden önce onlara teşekkür ederim. Onların yüzünü kara çıkarmadığınız ve mezun olduğunuz için hepinizi tebrik ederim” dedi.

Okulu dereceyle bitiren Veysel Şenel, mezun olan arkadaşları ve kendi adına yaptığı konuşmasında “Mezun olduk gidiyoruz. Bir yandan sınavların bitmiş olmasının hafifliği, bir yandan da yuvamızdan ayrılmanın hüznü var içimizde. İş yaşamına adım atmak üzereyiz. Sevgili hocalarım bizlere yaptığınız ve öğrettiğiniz her şeyle iş yaşamımızda ışık tutacaksınız sizlere çok teşekkür ederim” sözlerine yer verdi.Konuşmaların ardından öğrencilere temsili diplomaları verildi. Fakülteden birincilikle mezun olan Veysel Şenel’e temsili diplomasını Dekan Prof. Dr. Yüceol, ikincilikle mezun olan Cansu Demirtaş’a temsili diplomasını İşletme Bölüm Başkanı Doç. Dr. İlhan Ege, üçüncülükle mezun olan Makbule Karaoğlu’na temsili diplomasını ise Prof. Dr. Ayşe Şahin verdi.Temsili diplomalarını alan öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyetlerini kutladılar.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER