Çölleşmeyle Mücadele Eğitimi Tamamlandı

Okuduunuz haber
İY PART ADAY ADAYLARN TANTT

 ‘Sihirli Küre’ oyuncularına Teşekkür plaketi

Anasayfa   /    Siyaset    /    İyi Parti aday adaylarını tanıttı

İyi Parti aday adaylarını tanıttı

İyi Parti Mersin İl Örgütü, 24 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimleri için aday adaylığı başvurusu yapan isimleri partililere ve basına tanıttı.

SYASET      16 Mayis 2018 - 17:30     359     0

İyi Parti aday adaylarını tanıttı

İbrahim Nalçakar

İl genelinde 87 milletvekili aday adayı başvurusu olan İyi Parti Mersin İl Başkanlığı’nın aday adayı tanıtım etkinliği parti binasının yan tarafında bulunan bir düğün salonunda yapıldı.

İyi Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, “İyi Parti, iyi ve cesur insanların buluştuğu bir yer. Hepimiz cumhuriyetin kuruluşu felsefesini koruma azmi ve gayreti içindeyiz. Seçim startını verdik, çok sayıda arkadaşımız milletvekili aday adaylığı için başvurdu. Tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıda milletvekili aday adaylarına birer dakikalık konuşma hakkı verilerek kendilerini tanıtmalarına olanak sağlandı. Milletvekili aday adayları partilileri selamladı ve özgeçmişlerini anlattı.

 

 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER