Bakan zl Teknopark' ziyaret etti

Okuduunuz haber
KADNLAR ALANLARA ND

MESKݒ den dll resim yarmas

Anasayfa   /    Mersin    /    Kadnlar alanlara indi

Kadnlar alanlara indi

Mersinde Aile ve Sosyal Politikalar l Mdrl'ne bal kurululardaki kadnlar, 8 Mart Dnya Kadnlar Gn erevesinde yry dzenledi.Etkinlie, Mersin ocuk Haklar l ocuk Komitesi ocuklar da destek verdi.

MERSN      09 Mart 2018 - 15:42     284     0

Kadnlar alanlara indi

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar l Müdürlüü'ne bal kurululardaki kadnlar, 8 Mart Dünya Kadnlar Günü dolaysyla yürüyü düzenledi. 
Ulu Camiden Cumhuriyet Alanna kadar ay yldzl balonlarla yürüyen kadnlar, yol boyunca çevredeki kadnlara da karanfil verdiler. "Güçlü kadn, güçlü Türkiye" slogan atarak ellerindeki balonlar gökyüzüne uçuran kadnlar, etkinlie Cumhuriyet Alan'na devam ettiler. 
Burada ünün önemine ilikin açklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar l Müdürü Veysel Topkaya, amaçlarnn kamuoyu duyarl oluturarak kadnlara en güzel deeri vermek olduunu belirterek, "Kadnlarmz ülkemizin geleceidir. Güçlü kadn güçlü Türkiye demektir" dedi. 
Öte yandan kurum bünyesinde faaliyet gösteren iddet Önleme Merkezince 
Mersin Büyükehir Belediyesi önünde stant açld. Stantta, 8 Mart Dünya Kadnlar Günü dolaysyla kamuoyu duyarll oluturmak amacyla, kadn haklarnn anlam ve önemi konusunda uyar içerikli broürler datld. Etkinlie, Mersin Çocuk Haklar l Çocuk Komitesi çocuklar da destek verdi. ha
 

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER