Sinan Koç: 24 Haziran ülkemiz için milat olacak

Okuduunuz haber
KAĞT’TAN  MERSN’DE MUHTEŞEM KONSER

Mahkemeden dikkat çeken karar

Anasayfa   /    Mersin    /    Kağıt’tan  Mersin’de muhteşem konser

Kağıt’tan  Mersin’de muhteşem konser

Ankara şarkılarının sevilen ismi Hüseyin Kağıt, Mersin’de muhteşem bir konser verdi. Türk Halk Müziği ve Fantezi Müzik Sanatçısı Hüseyin Kağıt seslendirdiği parçalarla Mersinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

MERSN      11 Haziran 2018 - 17:50     164     0

Kağıt’tan  Mersin’de muhteşem konser

‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ şarkısı ile ülke genelinde tanınan bir isim haline gelen Türk Halk Müziği ve Fantezi Müzik Sanatçısı Hüseyin Kağıt, Mersinli sevenleri ile buluştu. Mersinliler, ünlü sanatçının seslendirdiği birbirinden güzel türkü ve şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlendi.BüyükşehirMersin Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Ramazan Etkinliklerinde sahne alan ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt, Mersinli hayranlarına adeta müzik ziyafeti verdi. Seslendirdiği birbirinden güzel oyun havaları ve şarkılar ile Mersinli dinleyicilerini coşturan Hüseyin Kağıt, tüm vatandaşların beğenisini topladı.

Yoğun alkışlar arasında ‘Dünya’ parçasıyla sahneye çıkan ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt, ‘Erik Dalı’, ‘Hayatı Tesbih Yapmışım’, ‘Sevdiğime Say’, ‘Elfida’, ‘Hıçkırık Tuttu Beni’, ‘Ben Yoruldum Hayat’, Neriman’, ‘Ankara’nın Bağları’, Çayır Çimen Geze Geze’, ‘Baş Koymuşum Türkiyemin Yoluna’ gibi çoğunluğu Ankara yöresi türkü ve oyun havalarının yer aldığı repertuarıyla, hayranlarının geceye coşarak başlamasını sağladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Devran Kutlugün de gecenin sonunda ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt’a çiçek hediye etti ve “Kalabalığınıza maşallah. Yüreğinize maşallah. Sizlere maşallah. Ama bu çocuğu Ankara’da hiç gezdirmiyorlar. Sokakta gezemiyor. Böyle güzel bir kardeşimiz. Ankara’dan geldi, yolu bahtı açık olsun. Onu buraya getirip sizlerle buluşturan Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Başkanımız Burhanettin Kocamaz için de bir alkış alalım. Bu konserlerin devamı gelir inşallah” dedi.

Konser sonrasında ünlü sanatçı Hüseyin Kağıt, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Devran Kutlugün ve tüm dinleyenler ile hatıra özçekimi yaptı. Ramazan ayının coşkusunu Mersin'in genelinde yaşatmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, hazırladığı dolu dolu Ramazan etkinlikleri programı konserler ile kentte Ramazan ayının maneviyatına yakışır organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.

YORUM EKLEYN

X

Dikkat! Su tekil edecek, yasad, tehditkar, rahatsz edici, hakaret ve kfr ieren, aalayc, kk drc, kaba, pornografik, ahlaka aykr, kiilik haklarna zarar verici ya da benzeri niteliklerde ieriklerden doan her trl mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk ierii gnderen ziyaretilere aittir.

X

Habere hi yorum yaplmam. lk yorumu siz yapn.

GNN MANETLER